Акторка Ольга Сумська вперше відверто розповіла про те, як почався її роман із нинішнім чоловіком Віталієм Борисюком.
На той час вона перебувала у шлюбі з народним артистом Євгеном Паперним. Про це згадала в інтерв'ю Раміні Есхакзай.
"Ми думали, що ніхто не помічав. А вогонь пристрасті й любові, який уже народився, його ж не сховаєш", - заявила зірка.
Додала, що їй тоді було лише 24 роки, а Борисюку - 27.
"І ось колись... я приходжу на побачення до Борисюка. А це Лісовий масив. Я пам'ятаю парк. Іду і думаю: "Боже, як же воно буде?... Що я роблю!? Яка я ідіотка, Господи! Потрібно зупинитися". А неможливо. Приходжу і... ну, все відбулося. Ми ще тоді, пам'ятаю, бахнули по келишку вина для сміливості... Ну, тому що я ж заміжня, тобто це зрада. Це страшна зрада. І ти на це йдеш усвідомлено чи як... Як це пояснити... І ти не можеш нічого із собою зробити. Це був приголомшливий роман", - пригадала вона.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переможниця "Холостяка" Інна Бєлєнь поділилась несподіваним фактом про свого коханого
За словами Сумської, для її першого чоловіка це стало "страшним нервовим потрясінням": "У мене є лист. До речі, я його зберігаю. Віталіку не кажу".
Крім того, сказала, що після розкриття їхньої інтрижки сварки та скандали стали публічними.
"Усі це бачили. Ми могли з'ясовувати стосунки просто в гримерці... Такі крики, такі емоції", - підсумувала знаменитість.
Раніше телеведуча й акторка Даша Малахова розповіла, що її колишній чоловік Чаба Бакош підтримує контакт із дітьми, але він не дуже близький. У новому шлюбі з фітнес-тренером Сергієм Сулимою вони поки не мають спільних дітей, хоча думають про усиновлення чи сурогатне материнство.




















Коментарі