Лотерейний білет на фронт: як це працює у Штатах
Країна одна на всіх, тому вмирати за неї мають не тільки бідні
Ухилянти висміюють ідею національної мобілізаційної лотереї, коли в армію братимуть не тих, кого воєнком зміг зловити на вулиці, не тих, хто не зміг відкупитися, а виключно за сліпим жеребом.
А ось у Штатах призивають за лотереєю (у разі великої війни) з 1863 року. І американці вважають систему справедливою. Бо всі хочуть жити, незалежно від рівня достатку, освіти, місця в соціумі.
Система працює як годинник, не даючи жодного шансу ні дітям Порошенка, ні дітям Данілова, ні дітям Ахметова. Випав щасливий квиток на фронт - гуд бай!
За лотереєю американців призивали в армію в роки Громадянської війни, Першої та Другої світової, В'єтнамської війни. Система працює як годинник, не даючи жодного шансу ні дітям Порошенка, ні дітям Данілова, ні дітям Ахметова. Випав щасливий квиток на фронт - гуд бай!
Обліком військовозобов'язаних і проведенням лотереї в Штатах займається незалежне урядове агентство Selective Service System (SSS), яке веде облік молодих людей чоловічої статі у віці від 18 до 26 років, включно з іноземними громадянами чоловічої статі, які проживають на території країни понад один рік, за винятком дипломатів. Ухилення від реєстрації в SSS тягне за собою покарання у вигляді штрафу або позбавлення волі на строк до п'яти років.
Колись, до 1917 року, в Америці можна було відкупитися від призову за 300 доларів - шалені тоді гроші
До речі, колись, до 1917 року, в Америці можна було відкупитися від призову за 300 доларів - шалені тоді гроші. Тепер - ні. Натомість у нас пропонують не призивати тих, хто має великий дохід, отримує велику зарплату і платить багато податків. Це просто дикий феодалізм, майновий ценз. Країна начебто одна на всіх, але вмирати за неї мають тільки бідні. Ось такого бути не повинно. Інакше ми точно все втратимо. Воювати буде нема за що.
Коментарі