Схоже, ядерний шантаж таки працює
Путін хоче зберегти владу в Росії. І США йому в цьому допомагатимуть
За словами Байдена, "ми не стикалися з перспективою армагеддону з часів Кеннеді (Джона Кеннеді – ред.) та кубинської ракетної кризи".
Байден сказав, що він і офіційні особи США шукають дипломатичний вихід. За словами Байдена, у США намагаються з'ясувати, "де він (Путін – ред.) опиняється в такому становищі, що не тільки не втратить обличчя, а й не втратить значну владу в Росії".
Схоже, ядерний шантаж таки працює, не заважаючи на палкі запевнення скептиків. І погрозами ядерного удару Путін хоче не так виграти війну або покращити ситуацію на фронті, як зберегти собі становище і владу в Росії. І США йому в цьому допомагатимуть, якщо залишаться перед вибором Путін в Росії чи ядерний удар.
Всі ми розуміємо, що без американських мільярдів, снарядів і хаймарсів горизонт прийняття рішень Україною скорочується до двох-трьох тижнів
Хоча ніби всі запевняли нас, що рішення щодо війни прийматиме Україна, але це радше політичні заяви. Бо всі ми розуміємо, що без американських мільярдів, снарядів і хаймарсів горизонт прийняття рішень Україною скорочується до двох-трьох тижнів.
З іншого боку, ми однаково можемо всерйоз сподіватись лише на завершення війни, але не на перемогу. Бо перемога в нормальному значенні нам не світить – ми ніколи не підемо на територію Росії добивати ворога. Відбитись від орків для нас стане максимумом сподівань. І це непогано, я вважаю.
Нам доведеться жити у ролі зґвалтованої жінки, ґвалтівнику якої дали умовний термін і він живе на сусідній вулиці
Однаково, після стількох руйнувань і вбивств, після того, що трапилось з нашою психікою, економікою і територією, я не впевнений, що термін "перемога" все ще актуальний. Цілком можливо, що нам доведеться жити у ролі зґвалтованої жінки, ґвалтівнику якої дали умовний термін і він живе на сусідній вулиці, а вона спостерігатиме за тим, як він ходить в магазин за хлібом.
Із добряче роздертим обличчям.
Коментарі