Зеленський живе в реальності, яку придумали для нього ворожі спецслужби

Коли в неадекватний стан впадає президент – це страшно

Коли у когось трапляється публічна істерика, це викликає почуття незручності. Зазвичай, бути свідком чужого нервово зриву дуже соромно. Щодо пресконференції президента у мене питання: а чи не здалося вам, що перед нами предстала абсолютно контрольована людина, яка живе в реальності, сконструйованої для неї ворожими спецслужбами?

Хто міг записати телефонну розмову між кримськими ментами та ФСБ, на підставі якої він робив висновок про переворот? Ну це ж не треба бути Пінкертоном, щоб здогадатися, хто контролює в окупованому Росією Криму російських мобільних операторів. А що це за згадки про росіян, які в кулуарних розмовах розповідали йому, що з самого початку знали про спецоперацію по "вагнерівцях"? Що це за росіяни? Чому з ними про секретну операцію українських спецслужб розмовляє український президент? А що це за натяк, що в загибелі українських військових винен журналіст? Тобто? А Путін до смертей на фронті хоч якось причетний? Тоді чому про нього ані пари з президентських вуст.

Ми побачили людину, яка вже втратила все, а тепер шукає виннних, агресує та істерить

І ще зверніть увагу, як президент знову почав пояснювати російську воєнну загрозу. Спроба "ворогів" - треба розуміти, що американської воєнщини - дестабілізувати ситуацію та залякати. Що це? Звідки це взялося? Це точно не на Лубянці придумали? Ми побачили людину, яка вже втратила все, а тепер шукає виннних, агресує та істерить. Реальність, яку транслює президент спотворена та викривлена на російську користь. Коли в неадекватний стан впадає президент - це страшно. За нього, за себе, за всіх нас.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі