Стратегія Зеленського провальна. Замість роботи імітує діяльність

Фінансові рішення влади мають сумнівний характер

Президент Володимир Зеленський пообіцяв тисячу гривень вакцинованим двома дозами від Covid-19. Ці кошти можна буде витратити з 19 грудня на придбання абонементів у спортзал, відвідування кінотеатрів, театрів або купити квитки для мандрівок у межах країни, сказав він у звернені. В уряді мають допрацювати цільове призначення цих коштів. Цьогоріч з бюджету виділять близько 3 млрд грн.

Системного підходу в інформуванні українців немає. Комунікацію із роз'яснення важливості серйозного підходу до коронавірусу і карантину провалили. Вже два роки ця тема існує в інформаційному просторі. Зараз люди суперечливо сприймають пандемію, вакцинацію, носіння масок. Команда Зеленського заходила у виборчому кампанію із обіцянками найкращої комунікації, якої Україна не бачила. Але це величезний пшик. Комунікація провальна. Міністерство інформаційної політики абсолютно не переймалося темою просування небезпеки коронавірусу та вакцинації. У суспільстві багато стереотипів – від чіпування до безпліддя від вакцини. Є емоційні заголовки, що ми всі помремо. А медійні гравці, які пов'язані із Зеленським, в Офісі президента дуже погано грали на цьому полі. Часто скетчі "95 кварталу" сумнівно говорили на цю тему.

Люди заявляли, що вони гуру медійної комунікації. Насправді – ні. "Вовина тисяча" з'являється як інструмент порятунку, коли ситуація вже доволі критична. Це може бути взагалі інструмент, щоб випиляти кілька мільярдів з бюджету. Кошти, які виділили на коронавірусний фонд, торік частково пішли на будівництво доріг. Фінансові рішення влади мають сумнівний характер.

Не розуміють, що таке Україна та українці

Подібні концепції команда Зеленського розробляє у повній відірваності від реалій українців. У малих містах немає куди витратити ці гроші. Хіба що на квитки. Але у пандемію туристичні поїздки не є помічною стратегією знизити ризики. Ця ідея відірвана від реалій багатьох українців. Натомість добре вписується в оптимістичний пост у соцмережі. Люди, які вибудовують державну політику, президент повинні визначати вектор руху України. Вони мають велику відповідальність, але не розуміють, що таке Україна та українці. З іншого боку – Офіс президента не вперше щось пропонує, а далі нічого не відбувається. Нічого не відомо про "П'ять запитань" Зеленського – який їх наслідок, чи відповіді порахували? Це було створення ілюзії процесу. Історія про тисячу виглядає таким же чином.

У команді Зеленського не можуть прорахувати ситуацію. Це було зрозуміло з початку, до першого туру виборів президента. У нього не було ні команди, ні стратегії. Така ж історія із "Слугами народу" – там були абсолютно не фахові гравці. Зеленському вдавалося з'їхати тільки на обіцянках щось запропонувати потім. Але не пропонували нічого. Бачимо лише провальні стратегії. Це просто хаотичний рух. Намагаються показати діяльність. Але це імітація.

Тетяна Микитенко, для Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі