Буряковий квас покращує травлення і виводить токсини з організму
Можна не тільки пити, але й готувати на його основі смачні страви
Я об'їздив усі регіони України і на "десерт" залишив Полтаву. Саме звідси я привіз рецепт ароматного й простого в приготуванні квасу.
Квас можна не тільки пити, але й готувати на його основі смачні страви. Одна з таких – пісний борщ із "вушками" з тіста.
До того ж, як зазначають дієтологи, буряковий квас корисний для здоров'я.
Буряковий квас – це поживний ферментований напій, який може допомогти з проблемами травлення, так як багатий пробіотиками. У складі є вітамін В12, марганець, селен, залізо, магній, мідь і фосфор.
У складі є вітамін В12, марганець, селен, залізо, магній, мідь і фосфор
Буряковий квас – тонізуючий засіб для крові й печінки, а все тому, що в буряку містяться фітонутрієнти і поживні речовини, які допомагають підтримувати здоров'я печінки.
Цей напій також очищає жовчний міхур, покращує відтік жовчі й виводить токсини з організму. У складі є беталаіни, які допомагають створювати червоні кров'яні тільця в крові, а також підлуговують її.
Квас можна пити охолодженим, а також додавати в напій кубики льоду.
Інгредієнти:
500 г буряка
200 г цукру
вода
Приготування:
Візьміть 500 г буряка, вимийте й очистіть від шкірки, потім наріжте невеликими кубиками. Візьміть банку та засипте на 2/3 об'єму.
У банку додайте 200 г цукру та залийте охолодженою кип'яченою водою так, щоб вона покрила буряк на 3-5 см.
Банка не повинна бути повною, потрібно залишити місце для того, щоб квас бродив. Коли на поверхні з'являться бульбашки, це говорить про те, що процес бродіння пішов.
Банка не повинна бути повною, потрібно залишити місце для того, щоб квас бродив
Накрийте банку марлею, складеною в 4 рази шари та залиште в темному місці на 3-4 дні.
Готовий квас зберігайте в холодильнику.
Коментарі