Партію "слуг" давно пора перейменовувати в "Прислуга корупціонерів"
Правки та положення, які депутати спеціально вносять у законопроєкти, є спробою легалізувати корупційні схеми
Це гучне пробивання дна. Підводячи висновки роботи Верховної Ради за два роки, можна дізнатися, хто з нардепів дев'ятого скликання подав максимальну кількість законопроєктів із корупційними складовими або в яких є корупціогенні маркери. Вгадаєте, хто на першому місці? Правильно! Глава фінансового комітету ВР Данило Гетманцев. Він прямо зірка. У нього 30 корупціогенних законопроєктів із 144, які він підписав і подав від свого авторства в парламент. На другому місці Андрій Мотовиловець, член комітету з питань фінансів, на рахунку якого 25 корупціогенних законопроєктів із 80 зареєстрованих. А трійку антилідерів фіналізує Дмитро Наталуха, голова комітету з питань економічного розвитку, подав 23 корупціогенних законопроєкти з 86 ним зареєстрованих. Зверніть увагу, що всі вони - члени фракції "Слуга народу".
Я хочу побачити, які саме виборці доручили цим нардепам подавати законопроєкти з корупціогенними складовими? Чи це вони від наївності і безграмотності? До речі, серед лідерів з подання законопроєктів з корупційними складовими і глава фракції монозброду Давид Арахамія, і глава їхньої ж партії Олександр Корнієнко. Все це говорить про те, що партію "слуг" давно пора перейменувати в "Прислуга корупціонерів". Буде чесно.
Будь-яку корупційну схему можна припинити, якщо її не узаконити
І ще я хочу вам пояснити, що будь-яку корупційну схему можна припинити, якщо її не узаконити. Після ухвалення закону схема стає легальним способом пиляти гроші за рахунок бюджету або громадян. І всі ці корупціогенні правки і положення, які "слуги" спеціально вносять до законопроєктів, є спробою навмисне легалізувати корупціогенні схеми в інтересах олігархів і фінансово-промислових груп, які фінансують цих депутатів. Або ж нардепи повинні визнати, що вносять їх тому, що ідіоти. Будь-який з двох варіантів показує, хто сьогодні при владі. І це чергове пробивання дна!
Коментарі