Луческу можуть звільнити. Тому він плює на гру заради результату

"Динамо" в матчах з "Колосом" та "Інгульцем" може втрачати очки

Гру "Динамо" проти АЗ можна розділити на дві складові – результат і якість. Результату досягнуто, команда вийшла до наступного раунду й заробила 5 мільйонів євро. Тепер має шанс заробити ще 30.

Порадувала ігрова дисципліна в команді. З точки зору якості гри все набагато гірше. Я би сказав, що за останні п'ять років це одна із найслабкіших ігор, яку я бачив. Особливо катастрофічний стан в атаці. Супряга майже зовсім не зустрічається з м'ячем і не шукає його. Група атаки взагалі розраховує лише на удачу. Якби в найкращі часи "Шахтаря" Луческу суперник зіграв би в таку гру, то Мірча не лишив би від нього каменю на камені. Тактика – жахливо примітивна, розмови про сучасну гру – так і лишилися розмовами. Перший удар відбувся на 45-й хвилині, перший кутовий – на 72-й. 75-річний Луческу зараз нагадує молодого й злого тренера, який, наплювавши на гру, все ставить на результат, бо без цього завтра його можуть звільнити. Цікаві були репліки Луческу під час гри. Це нагадувало першу й другу лігу:

"Винос!", – кричить Мірча. Або: "Не фолити!"

Фактично місце сидіння визначає точку зору тренера. Є контракт – граємо на результат. Нема контракту – можна говорити про яскраву гру. Якщо в "Шахтарі" Луческу був у теплій ванній, то зараз – за колючим дротом.

Якщо в "Шахтарі" Луческу був у теплій ванній, то зараз – за колючим дротом

Зрозуміло, що команда має підстави нарікати на травми п'яти основних гравців. Все це так, але загальне враження залишається гнітючим. В матчах з "Десною", "Колосом" і навіть "Інгульцем" "Динамо" втрачатиме очки.

Багато прочитав похвали на адресу Забарного. Не бачу підстав для оптимізму. Не забив у свої ворота й уже добре. Його гра – не рівень основного складу. Десь так починав і Сирота, але де він зараз?

Щодо зустрічі з "Гентом", то мене лякає двоматчеве протистояння. Якби з АЗ теж грали два матчі, то цілком могли би програти. Очевидно, тренер фламандців уважно перегляне гру "Динамо" проти АЗ і зробить висновки. Навряд чи Луческу здивує його тактикою. Тому очікую, що боротьба буде важчою.

Олег Федорчук, для Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Павло Шеремета Економіст
Віктор Чумак Правник, колишній заступник генпрокурора
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"