Роман Кулик
Офіцер ЗСУ, співзасновник освітнього проекту "Експертний корпус"
02.06.2020
3036

Аваков перетнув межу. Слід добиватися його відставки

Список людей, які постраждали через дії чи бездіяльність міністра, занадто довгий

У дискусії про відставку Арсена Авакова теза "після нього може бути ще гірша людина Зеленського, тому давайте не рухати його з посади міністра" нежиттєздатна й застаріла.
Так, майже вся кадрова історія команди президента показує, що у них завжди виходить гірше. Богдан - Єрмак. Гончарук - Шмигаль. Та мало не увесь уряд загалом. І далі буде лише гірше, бо їм усе важче "заманити" когось із притомних фахівців. Логічний катастрофічний розвиток подій, який не зміниться ні від наявності в уряді Авакова, ні від його заміни.

"Незамінний міністр" уже давно перетнув межу, коли цим аргументом можна було перекривати об'єктивну необхідність його відставки. Список про*обів і людей, які постраждали через його дії чи бездіяльність, занадто довгий. І це не та історія, коли людина пробула на посаді кілька місяців і скласти оцінку діяльності складно. У нас тут мамонт, який 6 років на посаді й міг трансформувати МВС як завгодно. І він не грає зараз на противагу Зеленському, це ілюзії. Антоненко, Кузьменко і Дугарь можуть підтвердити.

Аваков не грає зараз на противагу Зеленському, це ілюзії

А щодо "достовірної" інформації західної розвідки, що РФ хоче відставки Авакова як помсту за 2014-й і це складова вимог до Зеленського - такий собі аргумент. Навіть якщо припустити його достовірність (але ні, не припускаю). Причому я цілком можу повірити, що хтось у росіян дійсно ненавидить його.

Та в контексті претензій до Авакова це нічого не значить. А найактивніша його участь в справі Шеремета (і в багатьох інших ситуаціях) давно перекреслила якісь "ностальгійні" конотації Авакова з добровольчим чи армійським середовищами.

Можна обговорювати кандидатів йому на заміну, чом би й ні. Просто це до сраки, суто спортивний інтерес, бо наступний міністр буде залежати не від нас, не від позицій фракцій "Європейської солідарності" чи "Голосу", а суто від результатів співбесіди з Єрмаком і Зеленським. Але попри ці аргументи - відставка Авакова необхідна. Її слід добиватись.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Погода