Роман Кулик
Офіцер ЗСУ, співзасновник освітнього проекту "Експертний корпус"
29.05.2020
1221
1

Зе-команда зруйнувала механізм державного управління

Хаос триває. Про реформи в таких умовах не може бути й мови

Гендиректор успішного Довженко-центру Іван Козленко подав на звільнення, інституція банкрутує, у них обшуки. Публічний колапс ще однієї культурної установи, яка була на підйомі й показувала прибуток останні кілька років.

У своїй заяві на звільнення, адресованій Мінкульту, Козленко чітко вказує, хто на його думку, спричинив такий стан речей: голова Держкіно Кудерчук та Мінкульт, які унеможливили державне фінансування центру. А під час карантину власні доходи радикально упали, звісно ж.

Це лише один із видимих наслідків хаосу в діях уряду та взагалі поламаного механізму державного управління за останній рік.

У цьому немає нічого дивного - Мінкульт зараз у "режимі виживання" через дії Зе-команди. При Бородянському Мінкульт почали об'єднувати з Мінмолоді та Мінінформом, купу людей позвільняли, частина пішла самі.

Мінкульт зараз у "режимі виживання" через дії Зе-команди

Міністр почав реформу й розподіл функцій міністерства на окремі ЦОВВ. Цей процес лише почали, як весь уряд Гончарука пішов у відставку. З ними і всі, кого Бородянський привів у Мінкульт.

Три місяці (3 місяці, Карл!) міністерство не має повноцінного керівника. Відповідно без нового керівника й не зайшла якась нова команда. І все це "добро" звалились на першого зама - Світлану Фоменко. Навіть перейменування органу тягне за собою вагон проблем і гору роботи, а тут просто ахтунг.

Ще днями Шмигаль декларує намір поділити назад Міненерго та Мінзахисту навколишнього середовища, об'єднані Гончаруком. Учора Кабмін об'єднав Держагентства з питань мистецтв і з питань мистецької освіти, створені Бородянським. Хаос триває.

І повірте, ні про які реформи в таких умовах не може бути й мови. Аби хоч виконували базові функції. А в ситуації з Довженко-центром Мінкульт й Держкіно не справилися з однією з таких базових функцій. Наслідки бачимо.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"
Сергій Курганов Генеральний директор рієлторського об'єднання "ПРОСТОР"
Євгенія Кузнєцова Письменниця
Антон Сененко Cтарший науковий співробітник Інституту фізики НАН України
Андрій Веселовський Дипломат, колишній представник України в Європейському Союзі