Роман Кулик
Офіцер ЗСУ, співзасновник освітнього проекту "Експертний корпус"
29.05.2020
1221
1

Зе-команда зруйнувала механізм державного управління

Хаос триває. Про реформи в таких умовах не може бути й мови

Гендиректор успішного Довженко-центру Іван Козленко подав на звільнення, інституція банкрутує, у них обшуки. Публічний колапс ще однієї культурної установи, яка була на підйомі й показувала прибуток останні кілька років.

У своїй заяві на звільнення, адресованій Мінкульту, Козленко чітко вказує, хто на його думку, спричинив такий стан речей: голова Держкіно Кудерчук та Мінкульт, які унеможливили державне фінансування центру. А під час карантину власні доходи радикально упали, звісно ж.

Це лише один із видимих наслідків хаосу в діях уряду та взагалі поламаного механізму державного управління за останній рік.

У цьому немає нічого дивного - Мінкульт зараз у "режимі виживання" через дії Зе-команди. При Бородянському Мінкульт почали об'єднувати з Мінмолоді та Мінінформом, купу людей позвільняли, частина пішла самі.

Мінкульт зараз у "режимі виживання" через дії Зе-команди

Міністр почав реформу й розподіл функцій міністерства на окремі ЦОВВ. Цей процес лише почали, як весь уряд Гончарука пішов у відставку. З ними і всі, кого Бородянський привів у Мінкульт.

Три місяці (3 місяці, Карл!) міністерство не має повноцінного керівника. Відповідно без нового керівника й не зайшла якась нова команда. І все це "добро" звалились на першого зама - Світлану Фоменко. Навіть перейменування органу тягне за собою вагон проблем і гору роботи, а тут просто ахтунг.

Ще днями Шмигаль декларує намір поділити назад Міненерго та Мінзахисту навколишнього середовища, об'єднані Гончаруком. Учора Кабмін об'єднав Держагентства з питань мистецтв і з питань мистецької освіти, створені Бородянським. Хаос триває.

І повірте, ні про які реформи в таких умовах не може бути й мови. Аби хоч виконували базові функції. А в ситуації з Довженко-центром Мінкульт й Держкіно не справилися з однією з таких базових функцій. Наслідки бачимо.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі