Український коронавірус – хвороба богеми. Лікування доступне тільки обраним

Тести, лікарі, апарати штучної вентиляції легенів, VIP-палати – все своїм

Поки бізнес скидається і закуповує апарати штучної вентиляції легенів, влада тихо, щоб ніхто не дізнався, дає доручення клінікам підготувати VIP-палати для чиновників і депутатів. З переліком вимог. Робить це таємно, без публікацій, через рознарядки лікарням.

Знаєте, у цій пандемії є один позитивний фактор: коронавірус усіх зрівняв. Олігархів і простих смертних, міністрів і водіїв маршруток, губернаторів і IT-шників. Цей вірус косить усіх без розбору.

Ні, звичайно лікування в нашій країні доступне в першу чергу багатим і впливовим. Феодалам, "народним" обранцям, вершителям доль, керівникам стада. Це вже помітно по тестах. Український коронавірус - хвороба богеми. Знаєте чому? Тому що тести доступні тільки обраним. Тести, лікарі, апарати штучної вентиляції легенів, VIP-палати з видом з вікна. Все тільки своїм. Просвітленим. Еліті.

Літаки не літають - доводиться бути як всі. Користуватися вітчизняною медициною

Яка в силу того, що небо закрите - різко побігла ремонтувати під себе окремі бокси в лікарнях - з виділеними лікарями і доглядальницями. Була б можливість - так би в Австрію полетіли. Або в Німеччину. Але через те, що літаки не літають - доводиться бути як всі. Користуватися вітчизняною медициною. Срати не в унітаз з датчиками, а у дірку в підлозі.

А ти, бізнес, давай - роби роботу держави. Скидайся на апарати штучної вентиляції легенів, не скупися. Допомагай. Закуповуй. Рятуй життя.

Для тих, хто увірував у чистоту і щирість влади - ласкаво просимо в реальність.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Анна Сокур Психологиня ГО "Форпост"
Анна Сотнікова Стиліст-перукар, колорист, трихолог
Василь Танкевич Боксерський оглядач
Сергій Грабовський Публіцист, історик
Роман Сініцин Волонтер
Погода