Український коронавірус – хвороба богеми. Лікування доступне тільки обраним

Тести, лікарі, апарати штучної вентиляції легенів, VIP-палати – все своїм

Поки бізнес скидається і закуповує апарати штучної вентиляції легенів, влада тихо, щоб ніхто не дізнався, дає доручення клінікам підготувати VIP-палати для чиновників і депутатів. З переліком вимог. Робить це таємно, без публікацій, через рознарядки лікарням.

Знаєте, у цій пандемії є один позитивний фактор: коронавірус усіх зрівняв. Олігархів і простих смертних, міністрів і водіїв маршруток, губернаторів і IT-шників. Цей вірус косить усіх без розбору.

Ні, звичайно лікування в нашій країні доступне в першу чергу багатим і впливовим. Феодалам, "народним" обранцям, вершителям доль, керівникам стада. Це вже помітно по тестах. Український коронавірус - хвороба богеми. Знаєте чому? Тому що тести доступні тільки обраним. Тести, лікарі, апарати штучної вентиляції легенів, VIP-палати з видом з вікна. Все тільки своїм. Просвітленим. Еліті.

Літаки не літають - доводиться бути як всі. Користуватися вітчизняною медициною

Яка в силу того, що небо закрите - різко побігла ремонтувати під себе окремі бокси в лікарнях - з виділеними лікарями і доглядальницями. Була б можливість - так би в Австрію полетіли. Або в Німеччину. Але через те, що літаки не літають - доводиться бути як всі. Користуватися вітчизняною медициною. Срати не в унітаз з датчиками, а у дірку в підлозі.

А ти, бізнес, давай - роби роботу держави. Скидайся на апарати штучної вентиляції легенів, не скупися. Допомагай. Закуповуй. Рятуй життя.

Для тих, хто увірував у чистоту і щирість влади - ласкаво просимо в реальність.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Віктор Чумак Правник, колишній заступник генпрокурора
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Погода