Тігіпко – ідеальний прем'єр-міністр для Зеленського

Не буде кликати МВФ і американцями лякати

Сергій Тігіпко - ідеальний прем'єр-міністр для Володимира Зеленського.

По-перше, він міцний господарник. Дуже міцний. І дуже господарський. На господарстві ще з 1990-х. Один із творців українського економічного дива. Такий не підведе. Не буде цих хіпстерских дурниць, самокатів у Кабміні, і підозр у зв'язках із Соросом, Ротшильдами і світовими масонами. Все як в Україні, тільки олігархи, тільки хард-кор. Ну і підтримка вітчизняного виробника. Точки зростання. Європрагматизм.

На тлі нарад із шахтарями - це саме те, що потрібно Зеленському. Тим більше, дорослий в будинку. Як кажуть, "если ты от жизни от своей устал...", то можна махнути рукою і залишити на господарстві прем'єр-міністра. А він вже побудує кучмізм без Кучми. Благо, руки пам'ятають. І всі задоволені.

Побудує кучмізм без Кучми. Благо, руки пам'ятають

По-друге, не чужа для Ігоря Валерійовича людина. Можна сказати, взагалі своя. Тігіпко створював Приватбанк, направляв його у великий шлях. Був одним з акціонерів, поки не пішов будувати свій банк. Зрозумілий чоловічок. І якби тільки в минулому. Ось весь колишній менеджмент Приватбанку, за чутками з базами Приватбанку і навіть з колишніми акціонерами Приватбанку, створив свій Монобанк. А що таке Монобанк - це картковий продукт банку Тігіпка. Без ліцензії, без бази. Бачите, який рівень довіри. Не приведи Боже, виявиться, що і колишні акціонери Приватбанку зараз партнери і в банківському бізнесі Тігіпка. У будь-якому випадку, сам Тігіпко їм так довіряє, що дозволяє на базі його банку грати в дуже ризиковану гру Монобанку.

Тігіпко створював Приватбанк

Так що, будучи прем'єр-міністром, не образить швидше за все. Дозволить грати. Не буде тільки що і МВФ кликати, американцями лякати. Адже людина своя, має здатність домовлятися, шлях до компромісу знайде. Що відразу говорить про нього як про надійну людину. "1+1" такого дуже любитиме. Дубінський не буде повітря псувати і пакостити. Загалом, ідеально. Можна буде забути про скандали і розслабитися. Нарешті.

Так що побалувалися і досить. Ну його все нафіг. Нехай старший буде і він розбереться.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Олександр Паращій Керівник аналітичного відділу Concorde Capital
Павло Кухта Керівник з політичних питань Київської школи економіки
Анастасія Дідорук Візажистка
Вадим Денисенко Виконавчий директор UIF
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua