Роман Кулик
Офіцер ЗСУ, співзасновник освітнього проекту "Експертний корпус"
14.02.2020
2915

Росіяни заклали атомні бомби під нашу спроможність чинити опір агресору

В Мюнхені продавлюють нові "мирні плани"

Цілком закономірно, що росіяни в Мюнхені продавлюють все нові "мирні плани" й розмивають питання російсько-української війни в порядку денному Євросоюзу. Так буває, якщо в образі прохача бігаєш за російським президентом, сподіваючись на зустріч, всюди говориш про готовність до миру і щось там "бачиш в очах Путіна".

Росіяни взяли поступливих німців, кількох пригодованих українських "експертів" і презентували черговий план, де за низкою нібито правильних безобідних пунктів, на кшталт відновлення роботи СЦКК, розмінування, розширення СММ ОБСЄ, закладені просто атомні бомби під нашу спроможність продовжувати опір агресору:

- поступове зняття санкцій з Росії та визначення точок зближення Євросоюзу з РФ;

- відновлення торгівлі України з Росією та інші брєдні;

- діалог у державах НАТО щодо взаємної безпеки, "для подолання речей, які розділяють" (очевидно також у контексті Росії).

І мало не найбільш палівне: "Запуск всеукраїнського загальнонаціонального діалогу щодо визначення нової ідентичності України, який врахує погляд сусідів України, включаючи Росію".

У нас тут досі фиркають, коли чують "українська ідентичність" та щось про необхідність її поширення, а росіяни знають, в які точки бити

У нас тут досі фиркають, коли чують "українська ідентичність" та щось про необхідність її поширення, а росіяни знають, в які точки бити. І чітко прописують це навіть у таких документах.

Окреме питання щодо "експертів", яких долучили до розробки цього документу: Василь Філіпчук, Олександр Чалий та Олексій Семеній. Гівноїди і колаборанти.

Поки наші "лідери" граються у шпигунські ігри в Омані, росіяни системно нав'язують європейцям свої наративи і плани. Слати подалі авторів, підписантів і поширювачів цього плану, бажано дуже оперативно і з трибуни Мюнхенської безпекової конференції.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Віктор Чумак Правник, колишній заступник генпрокурора
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Погода