Як приготувати минтай так, щоб у дітей та дорослих аж за вухами лящало

Їжте рибку та кайфуєте

Рибка може бути вау. Не просто запечена чи смажена, а така, що доводить серденько до шалених приступів любові. От, наприклад, минтай. Він же крутезний. По-перше, смачний. По-друге, весь минтай, що у нас продається - це рибка, яку зловили в Америці, штат Аляска. По-третє, минтай корисний та офігезний у дитячому харчуванні. Там і білку багато, і всіляких вітамінчиків. Висновок: купуйте минтая. А я розповім, як приготувати минтай так, щоб у дітей та дорослих, аж за вухами лящало.

1. Рибні палички. Ніжнесенькі, з хрумкою скоринкою, без зайвого жиру, бо запечені в духовці. Плюс, соус з йогурту та зелені, щоб відчути себе найщасливішою людиною на Землі.

2. Минтай в томатному соусі. Це ващє. Їсти та дуріти. Найкраща рибка евер. Насичений томатний соус, цибуля порей, солодко-гостра гірчиця, хрумкий буряк. Кайф.

3. Рибні котлетки в духовці. "Женю, це занадто примітивно!" - скажете ви. А я відповім, що ви просто не куштували ці котлетки. Пухкі, красивезні, з запеченою картопелькою і тягнучим сиром на гарнір. І от начебто зрозуміло, але якось по-іншому.

Їжте рибку та кайфуєте.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Роман Сініцин Волонтер
Олег Сенцов Режисер, сценарист, письменник
Анастасія Леухіна Голова ГО "Горизонталі", викладач Київської школи економіки
Світлана Фус Дієтолог
Микола Несенюк Журналіст
Погода