Джокович підтвердив ефективність своєї гри

Зрозумів, коли потрібно переломити гру

Відчув невелике невдоволення після завершення Відкритого чемпіонату Австралії із тенісу. Є дрібниці, які у загальному результаті турніру перестають бути дрібницями, а мають вкрай важливу роль. На всіх інших турнірах Великого Шолому чоловічі півфінали відбуваються в один день, щоб кожен із фіналістів був у рівних умовах. На Australian Open півфінали розтягнуті на два дні. Виходить, що один із фіналістів має на один день більше відпочинку.

У фіналі Australian Open, у якому Новак Джокович здолав Домініка Тіма, цей фактор став вирішальним. Не варто було думати, що австрієць переграє швидкого Джоковича. Серб - досвідчений гравець, захисник, боєць, топ –тенісист. Мені здалося, що в середині третього сету у Новака почалася паніка. Він – рідкісне явище - почав бути непослідовним. Якби Тім мав сили, то він би зміг дотиснути серба у четвертому сеті.


В середині третього сету у Джоковича почалася паніка

Але вийшло як вийшло. Новак Джокович у черговий раз підтвердив ефективність власної гри - приймає максимально точні рішення. Витримав атакувальний натиск суперника. Зрозумів, коли потрібно переломити гру.

У жіночому тенісі бувають речі як яскраве проявлення нежіночності. Американка Софія Кенін грає в абсолютно не жіночий теніс, в якому послідовність та адекватність перебувають на найвищому рівні. Приймає ігрові рішення, які не стандартні, але прив'язані до кожного ігрового моменту, дозволяє розвивати ситуацію в кожному розіграші. Цим Кенін взяла Ешлі Барті та Гарбіньє Мугурусу. Хоча після першого сету фіналу, здавалося, що іспанка просто рознесе Кенін.

Мугуруса розбудила своїх тарганів у голові . Наче іспанка була впевнена у собі. Але коли Мугуруса зрозуміла, що у кожному розіграші потрібно буде мати справу із максимальними діями суперниці, які вона може не передбачити, почала тремтіти. Це призвело до поразки у фіналі.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Андреас Умланд Cтарший експерт Українського інституту майбутнього
Єнджей Бєлєцький Оглядач польської газети Rzeczpospolita
Ольга Матвіїва Керівник ГО "Бізнес-Варта"
Костянтин Єлісєєв Голова ГО "Центр нових рішень"
Даян Френсіс Головна редакторка канадської газети National Post