Злодії постановили – ЗЕленінці виконують: почався новий етап грабежу селян

Корупція знову взяла верх

Повідомляю власників земельних часток (паїв), фермерів, інших сільськогосподарських підприємців: державні адміністрації почали розсилати "листи щастя". Вимагають від сільрад проведення інвентаризації та оформлення в комунальну власність сільськогосподарських земель колективної власності.

Тобто сільгоспземель, на яких розташовані зерносклади, тваринницькі ферми, тракторні бригади, інші об'єкти сільськогосподарської інфраструктури, технологічні польові дороги, скотопрогони, полезахисні лісосмуги тощо. Ці землі призначені й служать для забезпечення сільськогосподарського виробництва, їх "роздержавили" й передали у спільну (колективну) власність селян-пайовиків, членів КСП ще в середині 1990-х.

Як і будь-який інший вид права власності, право колективної власності на землю не може бути припинене ні в який інший спосіб, крім як рішенням суду - за наявності законних підстав. Розпоряджатися цією землею мають право тільки власники земельних часток (паїв), і ніхто інший.

На кону - сотні тисяч гектарів селянських земель, без яких сільгоспвиробнику смерть

Але земельно-корупційна мафія, що правила земельний бал при Порошенку, благополучно розгніздилася при Зеленському і плює на ці права мільйонів селян так само, як і на обох "гарантів". При Порошенку в 2018 році вона "протягнула" грубо антиконституціний закон "Про вирішення питань колективної власності на землю…", при Зеленському почала втілювати його.

На кону - сотні тисяч гектарів селянських земель, без яких сільгоспвиробнику смерть. Корупція знову взяла верх. Можновладна сволота й тут хоче взяти нас за горло.

А треба навпаки.

Воюємо далі.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Погода