Маю ідею для бажаючих "испить водицы из Днепра"

Ротенберги вам в поміч

Кримнашистам так хочеться дніпровської водички, що доходить до абсурду типу "Днепрнаш".

"Власти Республики Крым намерены обратиться к руководству РФ с просьбой инициировать переговорный процесс с Украиной о пропуске на полуостров вод реки Днепр, которая берет свой исток в России. Об этом сообщил в понедельник зампредседателя Совета министров - постпред Крыма при президенте РФ Георгий Мурадов".

Можу підкинути ідею для бажаючих "испить водицы из Днепрнаша". Кремлядям сподобається. Особливо Ротенбергам. У Путіна є хоббі будувати різні обхідні маршрути. По нафті збудували Суходольна - Родіоновка, БТС, по газу починали з Ямал - Європа, продовжили Сохрановка - Октябрьская, далі пішли потоки різні... Зараз перелік трубопроводів в обхід України вичерпався. Керченський міст збудований, газопровід теж. Ротенбергам сумно.

Ну так ось візьміть і запропонуйте прорити обхідний канальчик з Валдаю з "Днепрнаш" за маршрутом Смоленськ - Тамань - Керч з потужним трубопроводом-водогоном під Керченським мостом. Якихось менше 2000 км!

Прорити обхідний канальчик з Валдаю з "Днепрнаш" за маршрутом Смоленськ - Тамань - Керч з потужним трубопроводом-водогоном під Керченським мостом

Буде потужна "стройка века". Це вам не Волго-Балт з Волго-Доном. Це крутіше!

Вперед до Ротенбергів з чолобитною!

А з українського Дніпра-Славути води вам більше не бачити. Тим більше, що самі ще недавно заявляли, мовляв, "Крым может обеспечить себя водой без участия материковой Украины". Ротенберги вам в поміч!

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Віктор Вовк Громадсько-політичний діяч
Віктор Бобиренко Політолог
Ярина Матвійчук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Антон Мороз Фахівець із соціальної роботи ГО "Форпост"
Іраклій Джанашия Експерт з питань національної безпеки та оборони України в UIF
Погода