Кіна не буде - буде баня

Зеленський не підпише більше жоден потрібний українцям закон

Учорашня ейфорія в ФБ щодо нового виборчого кодексу лайна варта. Бо УЗеленського не підпишуть. Самі сказали - з порушеннями ухвалено.

Більше того. Надалі жоден потрібний українцям закон не буде підписано Зеленським. "Я ж казав", - не трендова фраза. Багато, хто казав і каже. Що буде підписано? Скасування декомунізації. Новий мовний Закон, який перекреслить чинний. Закон, який скасовує визнання Росії державою-агресором. І так далі.

Ворог робить свій реванш не лише на папері

Я не песиміст. Я реаліст. Ті, хто стоїть за Зеленським, йдуть одним міцним широким фронтом. Вони монолітні. А я вчора бачив на вулиці імені Липківського, переназваної Бог зна, коли, таблички з радянською назвою - вулиця Урицького. Хто заважав поміняти? Чому Кернес уже міняє табличку з Григоренка на Жукова? А тут досі радянські таблички, хоч вулиці номінально перейменовані? З цього починаються поразки, любі друзі.

До кінця року біло-блакитні і зелені стануть червоними остаточно

Якщо зміни робити на папері, кіна не буде, буде баня. Бо ворог робить свій реванш не лише на папері. Він миттєво, миттєво, українці, мобілізується на Антимайдан. Більшовики моментом захоплюють пошту, телефон, телеграф. Війна з більшовицькою Росією тривала 5 років, 1917-1922, до остаточного проголошення радянського союзу. Хто переміг у тій війні? Не українці. На жаль. Нова війна з Росією тривала так само 5 років, 2014-2019. Де факто війна ще є. Але від 21 квітня цього року більшовики почали жваво перемагати - не росіян, українців. Результат маємо вже. А до кінця року біло-блакитні і зелені стануть червоними остаточно. Я не знаю, що робити з цим.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Євгенія Кузнєцова Письменниця
Антон Сененко Cтарший науковий співробітник Інституту фізики НАН України
Андрій Веселовський Дипломат, колишній представник України в Європейському Союзі
Олена Подолян Психотерапевтка, директорка ГО "Форпост"
Мирослава Барчук Журналістка