Молодь переходить на квантовий тип сприйняття інформації

Аналогове мислення стає рудиментом

Чому квантове мислення наступає? Тому що воно приходить на зміну аналоговому. Просто мозок не в змозі переробити весь величезний потік інформації, що ллється. І тепер він починає її сприймати порціями.

Водночас дійсно, є ймовірність пропуску потрібної інформації. Але це прекрасно компенсується можливістю швидкого засвоєння тієї інформації, яка таки потрапляє в поле зору. Інакше від передозування лавин терабайтів мозок взагалі заклинить.

Гарна новина полягає в тому, що в цій ситуації якість фільтрації інформації швидко поліпшується. І молодь (поки ще неусвідомлено) переходить на квантовий тип сприйняття інформації. Вони вже автоматично знають, де інфу добути, як її розпізнати, відфільтрувати, переломити, відобразити, проаналізувати, збагатити і застосувати. А якщо щось пішло не так, то квант-візіонери швидко повторять цей алгоритм, виправляючи помилки.

На жаль, неповоротке аналогове мислення стає рудиментом, оскільки воно "нікуди не встигає". "Аналоговий мислитель" тоне під водоспадом інформації, а "квантовий" вихоплює те, що йому потрібно, і врятований.

"Аналоговий мислитель" тоне під водоспадом інформації, а "квантовий" вихоплює те, що йому потрібно, і врятований

До речі, квантове мислення вдало пройшло перевірку музичними кліпами. Здавалося б, у них показують дико-випадкову нарізку трисекундних сюжетиків, абсолютно ніяк не пов'язаних між собою. Але, як це не дивно, про пісню виникає цілісне враження. Ба більше, кращі кліпмейкери стають знаменитими і багатими.

Тож тепер з окремих розрізнених фрагментів мозок у стані скласти цілісну картину світу (тим паче, включаючи механізми доповненої реальності). А тут ще світ переходить на квантові комп'ютери, міць яких навіть важко уявити. Напевно, це не випадково.

І ось – головне!

Уряд США виділив $100 млрд на термінове створення спеціалізованих 5 квантових університетів.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Тарас Антипович Письменник, сценарист
Погода