Ребров довів, що є самостійним тренером

Він культивує футбол контролю м'яча

Успіх Сергія Реброва у "Ференцвароші" підтверджує кваліфікацію українського тренера. Рівень футболу в Угорщині не найвищий. Не сильно поступається чемпіонату України. Але "Ференцварош" взяв золото національного чемпіонату після невдач у минулих сезонах. Значить - тут точно є заслуга головного тренера, який виграв титул у перший рік роботи.

Кожен тренер йде своєю дорогою та отримує власний досвід. Були причини, чому Ребров поїхав на Близький Схід. Думаю, там він багато чого здобув. Зараз працює в Угорщині. Все це надає Реброву новий досвід та доповнює його, як цілісного тренера.

"Ференцварош" взяв золото національного чемпіонату після невдач у минулих сезонах. Значить - тут точно є заслуга головного тренера

Якщо в "Динамо" Реброва вважали не самостійним тренером, який сповідує футбольну філософію Рауля Ріанчо, то зараз можна вже сказати, що Ребров – самоствердився. Довів своєю роботою в Саудівській Аравії та Угорщині, що він самостійний тренер із власним баченням розвитку футболу. Цим мені завжди Ребров був симпатичний, як футболіст і потім тренер – вміє приймати рішення, має власні переконання.

Ребров – тренер, який культивує футбол контролю м'яча. Щось подібне можна сказати і про партнера Реброва по нападу, а зараз головного тренера збірної Андрія Шевченка. Це бачення навряд чи напрацювалося в Україні. Скоріше, закордонний досвід.

Всеволод Кевлич, для Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Тарас Антипович Письменник, сценарист
Погода