Чому чоловіки ходять наліво

Не існує універсальної інструкції, як уникнути зради

У жіночому лексиконі давно існують твердження про те, що чоловіки козли, бабії і зрадники. Чоловіки ж на жіночі зауваження часто відповідають, мовляв, справа у їхній полігамності. Насправді, ризик зради мінімальний лише у тих стосунках, де чоловік і жінка цінують один одного.

Не існує універсальної інструкції, як уникнути зради. Але є кілька причин, чому чоловік йде наліво.

1. Подобається завойовувати жінок.

Це задоволення його нарцисизму. Проблеми на роботі, криза середнього віку, зміни в зовнішності та здоров'ї - ці фактори впливають на самооцінку. А зрада - спосіб її підвищити, довести собі та світу, що "ще можу".

2. Жінка перестала бути цікавою.

Чим довше тривають стосунки, тим більше партнери пізнають один про одного. Так, часто жінка стає для чоловіка нудною або непривабливою.

3.Не здатний перебувати в близьких стосунках.

Часто невірність є ознакою надмірної присутності батьків у житті дитини - тотального контролю або тотальної опіки. У чоловіка близькі стосунки асоціюються з відсутністю свободи, тому від них хоче втекти.

Часто невірність є ознакою надмірної присутності батьків у житті дитини - тотального контролю або тотальної опіки

4. Не боїться відповідальності і наслідків за свої вчинки.

Якщо партнер знає, що йому все одно пробачать, він не цінуватиме стосунки. Часто така ситуація виникає, коли жінка перебуває на матеріальному або моральному "гачку".

Що робити, щоб чоловік не зраджував?

По-перше, слід подобатися і бути цікавою самій собі. Тоді чоловік відчуватиме до вас інтерес, а не нудьгу. Він переживатиме, щоб ви не пішли від нього. Коли жінка розвивається, їй є що принести в стосунки і чим поділитися.

По-друге, варто дати чоловікові зрозуміти, що йому доведеться конкурувати з іншими представниками сильної статі. Він відчуватиме, що володіє "трофеєм". Не матиме необхідності "ходити наліво", щоб отримати інші.

По-третє, жінкам не варто бути у стосунках з чоловіком, що має низькі моральні принципи. Якщо він поводиться як нарцис або бабій, завжди існує ймовірність зради.

Володимир Гаріпов, для Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Іраклій Джанашия Експерт з питань національної безпеки та оборони України в UIF
Наталія Лелюх Лікар акушер-гінеколог
Остап Яриш Журналіст української служби "Голосу Америки"
Наталя Д'ячкова Директор юридичної компанії "Скарга"
Олександр Лієв Голова Асоціації індустрії гостинності України
Погода