Порошенко розпишеться у повній аморальності чи підіграє інтересам Росії?

Чи можна приймати допомогу ворога на безоплатній основі?

Так, зі свідчень пана Ріка Гейтса у суді проти Пола Манафорта фінансового скандалу не вийде. Гейтс (помічник Манафорта, який погодився співпрацювати зі слідством, а відтак брехати під присягою йому зовсім не випадає) заявляє, що Манафорт у 2014 році допомагав Порошенку на безоплатній основі.

Та ми знаємо, що Манафорт у той же час продовжував консультувати залишки "Партії регіонів", а до того – Януковича, Ахметова, Льовочкіна, Клюєва, Колеснікова та інших.

Як можна допустити співпрацю з такою людиною, або прийняти від неї будь-яку допомогу? Особливо кандидату в президенти чи президенту, що прийшов до влади після крові на Майдані, яку пролили ті, кому він радив і допомагав раніше? Допомогу людини, яка, як нам тепер відомо, безпідставно звинувачувала і оббріхувала українські патріотичні сили в антисемітизмі. Людини, яка прикривала і намагалась виправдати незаконне з точки зору українського правосуддя ув'язнення Юлії Тимошенко.

Як можна прийняти допомогу від людини, яка безпідставно звинувачувала і оббріхувала українські патріотичні сили в антисемітизмі

В американській пресі нещодавно опублікували листування дочок Пола Манафорта, де, очевидно, непогано виховані діти скаржаться одна одній, що "батько втратив моральний компас". Але що в такому разі з моральним компасом Петра Порошенка? Чи є в нього взагалі якісь моральні засади?

Так, Банкова і Порошенко можуть усе спростовувати – не чули, не бачили, не співпрацювали і не контактували з Манафортом.

Це буде цікава ситуація. Адже тоді вони публічно вступлять в судовий процес проти Манафорта. І на чиїй же стороні? Явно, що не на стороні звинувачення – американської прокуратури, яка змусила Гейтса давати свідчення проти Манафорта. А американська прокуратура, нагадаю, розслідує втручання Росії в американські вибори.

Ось і цікаво, що вибере Порошенко – розписатися у повній аморальності (визнавши співпрацю з Манафортом), чи підіграти інтересам Росії в американському суді (заперечивши співпрацю з Манафортом)?

Бажаю зробити правильний вибір.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Олеся Ольховик Психологиня ГО "Форпост"
Дарія Маслова Психолог, сімейний консультант
Євген Чирва Психотерапевт Центру "Форпост HELP"
Анна Сокур Психологиня ГО "Форпост"
Анна Сотнікова Стиліст-перукар, колорист, трихолог
Погода