Порошенко розпишеться у повній аморальності чи підіграє інтересам Росії?

Чи можна приймати допомогу ворога на безоплатній основі?

Так, зі свідчень пана Ріка Гейтса у суді проти Пола Манафорта фінансового скандалу не вийде. Гейтс (помічник Манафорта, який погодився співпрацювати зі слідством, а відтак брехати під присягою йому зовсім не випадає) заявляє, що Манафорт у 2014 році допомагав Порошенку на безоплатній основі.

Та ми знаємо, що Манафорт у той же час продовжував консультувати залишки "Партії регіонів", а до того – Януковича, Ахметова, Льовочкіна, Клюєва, Колеснікова та інших.

Як можна допустити співпрацю з такою людиною, або прийняти від неї будь-яку допомогу? Особливо кандидату в президенти чи президенту, що прийшов до влади після крові на Майдані, яку пролили ті, кому він радив і допомагав раніше? Допомогу людини, яка, як нам тепер відомо, безпідставно звинувачувала і оббріхувала українські патріотичні сили в антисемітизмі. Людини, яка прикривала і намагалась виправдати незаконне з точки зору українського правосуддя ув'язнення Юлії Тимошенко.

Як можна прийняти допомогу від людини, яка безпідставно звинувачувала і оббріхувала українські патріотичні сили в антисемітизмі

В американській пресі нещодавно опублікували листування дочок Пола Манафорта, де, очевидно, непогано виховані діти скаржаться одна одній, що "батько втратив моральний компас". Але що в такому разі з моральним компасом Петра Порошенка? Чи є в нього взагалі якісь моральні засади?

Так, Банкова і Порошенко можуть усе спростовувати – не чули, не бачили, не співпрацювали і не контактували з Манафортом.

Це буде цікава ситуація. Адже тоді вони публічно вступлять в судовий процес проти Манафорта. І на чиїй же стороні? Явно, що не на стороні звинувачення – американської прокуратури, яка змусила Гейтса давати свідчення проти Манафорта. А американська прокуратура, нагадаю, розслідує втручання Росії в американські вибори.

Ось і цікаво, що вибере Порошенко – розписатися у повній аморальності (визнавши співпрацю з Манафортом), чи підіграти інтересам Росії в американському суді (заперечивши співпрацю з Манафортом)?

Бажаю зробити правильний вибір.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Даян Френсіс Головна редакторка канадської газети National Post 
Олег Саакян Політолог
Пітер Дікінсон Редактор служби UkraineAlert в Atlantic Council
Богуслав Хработа Головний редактор польської газети Rzeczpospolita
Олексій Кошель Голова Комітету виборців України