У політиків немає ідеї. Є лише торти

Підкуп і фальсифікації переможуть на виборах 2019 року

Мешканці села Залізне, що на Київщині, до дня села отримали подарунок у вигляді торту з іменем першого заступника голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігоря Кононенка. Раніше у березні від його імені у двох районах області роздавали рушники з написом "Гарного дня! Ігор Кононенко".

В Україні за підкуп виборців не карають. А чесно перемогти нинішня влада немає жодних шансів. Її політика провальна. Тому перед виборами подібні випадки відбуватимуться регулярно.

У нас немає ідеологічних партій. Це політичні кооперативи, а не політичні сили. Тільки "Свобода" має ідеологію українського націоналізму. Інші не можуть нічого запропонувати. У них немає ідей. Є тільки торти.

У нас немає ідеологічних партій. Це політичні кооперативи, а не політичні сили

Юлія Тимошенко не розуміє, що говорить. Спочатку пропонувала солідаризм, щось на кшталт італійського фашизму — його ідеї корпоративної держави. Зараз "новий курс". У 32-го президента США Франкліна Рузвельта був новий курс, коли він врятував Америку від депресії. А що Тимошенко зробить? Здасть національні інтереси Путіну і погодиться на окупацію Криму, Донбасу? Вона обіцяє закінчити війну. Але це нині можна зробити двома способами: поразка або капітуляція. І наші "миротворці" пропонують саме капітуляцію. Але це буде мир, який гірше за будь-яку війну. Розпад, крах і гниття країни. Вішають плакати "Україні потрібен мир!". Звісно, під чоботом Путіна він буде чудовим.

Тимошенко обіцяє закінчити війну. Але це нині можна зробити двома способами: поразка або капітуляція

Порошенко брехав, коли казав, що закінчить війну за декілька тижнів. Обіцяв розбити сепаратистів, вивести війська на кордони. Але заморозив конфлікт і легітимізував сепаратистів. Так не воюють. Усю державу потрібно було перевести на воєнні рейки.

Коли завтра Росія піде в атаку, він нічого не зможе зробити. Президент сподівається на Захід. А ті бачать українську еліту, яка торгує з Росією, українців, які їдуть туди працювати, спортсменів, які виграють у РФ медалі. Як довести людству, що у нас війна?

Михайло Грушевський казав, що Україною керували люди, яким вона не потрібна. Коли під час війни президент їде відпочивати на Мальдіви, а генпрокурор — на Сейшели, демонструють цим, що на Україну їм начхати. Черчилль у Другу світову не їздив на Багамські острови, навіть попри те, що вони тоді належали Британії. Як можна перемагати, коли влада не вірить в Україну?

Дорікати людям "гречкою" можна лише тоді, коли в країні існує чесна система виборів

Але дорікати людям "гречкою" можна лише тоді, коли в країні існує чесна система виборів. У нас існує індустрія купівлі і фальсифікації виборів. Олігархічне телебачення працює на потрібних кандидатів. Створюється атмосфера, коли немає з кого вибирати. Олігархи збираються на горі, вирішують, хто піде у парламент, хто у президенти. А потім нав'язують це народу. Спочатку вибирають за народ. А потім кажуть - "це погані люди їх вибрали". Але ж народ навіть не підпускають до виборів.

Завжди є певний відсоток людей, які продадуть за гроші рідну маму. Була пропозиція, таким людям сплатити гроші за відмову від виборчого права. 3 тисячі гривень — і ти не йдеш на вибори. Таким чином відсікти продажну частину суспільства. Щоб вони не шкодили продажними голосами. Але це буде удар по олігархах.

Підкуп і фальсифікації переможуть на виборах 2019 року. Головний імпульс йде від президента. Якби це було не так, люди боялися б продавати голоси. Когось саджали за підкуп виборців? Влада тримається на цьому. І знову переможе. Гнила влада постійно себе відтворюватиме.

Ігор Лосєв, для Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Мирослава Ґонґадзе Головний редактор і керівник Української служби "Голосу Америки"
Віктор Каспрук Політичний аналітик
Тарас Возняк Культуролог, директор Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького
Євген Іхельзон Засновник проекту "Я люблю Азію"
Сашко Даниленко Мультиплікатор, художник
Погода