Ядерна доза треша від ОБСЄ

Російським бойовикам їх заяви до одного місця. Інша справа - українська сторона

Зазвичай не особливо чіпаю ОБСЄ, бо криво-косо, але певну корисну функцію в районі бойових дій виконують. Але тут за добу вони видали ядерну дозу треша.

Перший заступник голови СММ ОБСЄ в Україні Александр Хуг знову повторює свою улюблену стару мантру про "вогонь у відповідь – це теж порушення домовленостей". Киває на обидві сторони й жаліється на недотримання гарантій.

Александр Хуг знову повторює свою улюблену стару мантру про "вогонь у відповідь – це теж порушення домовленостей". Киває на обидві сторони й жаліється на недотримання гарантій

Російським бойовикам його заява до одного місця - вони й так слабо вдають, що грають в цю гру. Інша справа - українська сторона, до якої і рівень вимог з боку Євросоюзу в рази вищий. І це явний камінь у бік штабу та прес-служби операції Об'єднаних сил.

Хто слідкує за зведеннями центру та сторінками бригад, не міг не помітити, що з моменту оголошення ООС змінився курс подачі щоденних зведень. Тепер вони більш агресивні й деталізовані в плані інформації по кількості вбитих терористів і вогню у відповідь на обстріли з ОРДЛО. Про що ми говорили і мріяли кілька років - збалансована подача інформації із метою заміщенням фіктивного наративу в ЗМІ. Вочевидь, брали приклад з роботи офіцерів 72, 93, 10 та інших бригад. І тут Хуг накидає на вентилятор. Вкотре. Тому можна й не звертати уваги. Аби не інша заява ОБСЄ.

Представник організації із свободи ЗМІ Арлем Дезір занепокоївся через обшуки у Кирила Вишинського та "РИА Новости Украина". Видав наступне:

"Я знову закликаю владу утримуватися від необґрунтованих обмежень роботи іноземних журналістів, що впливає на вільний потік інформації та свободу ЗМІ".

Враження, що їм треба лише формальний привід, аби дописати в стандартну заготівку прізвище, ім'я, по батькові, дати й видати в ефір черговий список порушень усіх можливих свобод і прав в Україні

Враження, що їм треба лише формальний привід, аби дописати в стандартну заготівку прізвище, ім'я, по батькові, дати й видати в ефір черговий список порушень усіх можливих свобод і прав в Україні. Причому в ситуації з Вишинським майже не було інформаційного провисання - заступник голови СБУ Віктор Кононенко (не плутати з Ігорем Кононенком із "БПП") на брифінгу надав достатньо інформації, щоб не вважати рейд по "журналістам" "РИА Новости Украина" актом страшенних репресій.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Мирослава Ґонґадзе Головний редактор і керівник Української служби "Голосу Америки"
Віктор Каспрук Політичний аналітик
Тарас Возняк Культуролог, директор Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького
Євген Іхельзон Засновник проекту "Я люблю Азію"
Сашко Даниленко Мультиплікатор, художник
Погода