Час жорсткої розмови Білого дому з Кремлем прийшов

До лютого 2018 року сформується архітектура політики США щодо путінського режиму

І справа навіть не в новому пакеті антиросійських санкцій (його приймуть у лютому), а й в розслідуванні спецслужб Сполучених Штатів щодо російського втручання в президентські вибори в 2016 році.

Дональд Трамп сьогодні змушений стати більшим яструбом щодо Кремля, ніж сенатор Джон Маккейн

Парадокс, що Дональд Трамп обирався з порядком денним на перезавантаження американо-російських відносин, а сьогодні змушений стати більшим яструбом щодо Кремля, ніж сенатор Джон Маккейн. До цього його буде підштовхувати і розслідування щодо колишніх членів його адміністрації, що триває. Свідчення екс-радника з нацбезпеки Майкла Флінна стимулюватимуть Білий дім шукати нову формулу тиску на Путіна. Відволікання уваги і переведення акцентів - класичний інструмент під час внутрішньої кризи.

Відволікання уваги і переведення акцентів - класичний інструмент під час внутрішньої кризи

Відповідні сигнали вже пішли в повний зріст. Радник Трампа з нацбезпеки генерал Герберт Макмастер вже попередив, що час жорсткої розмови з Кремлем прийшов. Причина - стан справ у Сирії і втручання в європейські справи.

Нагадаю, Сирія залишалася ледь не єдиною точкою, де США і Росія продовжували спільну співпрацю у вирішенні проблеми ІДІЛ.

І це ще руки Вашингтона не дотяглися до Північної Кореї. Містично швидкий прогрес ядерної програми цього тоталітарного режиму неможливий без підтримки ззовні. І відповідь на питання, хто надав КНДР відповідну допомогу, безпосередньо вплине на подальші відносини США з Росією на найближчі роки.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Павло Клімкін Міністр закордонних справ України
Юрій Андрухович Письменник
Сергій Жадан Письменник
Марія Яковлєва Енергетичний експерт
Володимир В'ятрович Голова Українського інституту національної пам'яті