Білорусь по маківку закалялась

Несамостійність Мінська в безпековій та оборонній сфері стала непристойно очевидною

"Как пройти к пусковым установкам белорусского Wunderwaffe (чудо-оружия)?" Ви скажете у відповідь, що Білорусь, як і Україна, позбулась ядерних ракет? Але ж білоруси вважають, що українська розвідка агресивно і вороже працює на їх території!

Може й так. Я би на місці Білорусі, гостинно надаючи свою територію для російських спецслужб і міноборони, в тому числі для викрадення українських громадян і планування збройної агресії проти України, не особливо дивувався б, що українські спецслужби мають інтерес до її території. Але білоруси і не дивуються.

Все значно простіше. Білорусь, як би лагідніше сказати, по маківку закалялась і з Заходом-2017, і з арештом і викраденням росіянами Павла Гриба, і з постійною практикою затримання на прохання\ звернення\ доручення росіян інших українських громадян.

Несамостійність Білорусі в безпековій та оборонній сфері стала непристойно очевидною.

Влада Білорусі вдалась до прийому перекладення з хворої голови на здорову. Частина цього підходу - у тому, щоб створити імідж України як недружньої агресивної держави, чиї спецслужби "розпоясались" на її території

Тому зараз влада Білорусі вдалась до простого і древнього прийому перекладення з хворої голови на здорову. Частина цього підходу полягатиме у тому, щоб створити імідж України як недружньої агресивної держави, чиї спецслужби "розпоясались" на її території.

Помилки України, на жаль, такі ж очевидні, як і нечесність Білорусі.

По-перше, 3,5 роки загравання з диктатором. По-друге, помилки української розвідки.

Але якщо друге - це річ закономірна: не буває спецслужб без провалів. Та й сховатися українським розвідникам за умов, що росіяни в кадрових питаннях українського міноборони розбираються не гірше за українське міноборони, важко. Або просто неможливо.

Тому друге пережити легше. Своїх треба повернути, і зробити вчергове серйозні висновки (якщо ще здатні на це).

Але як пережити бездумність, непрофесійність і відсутність цінностей української влади і верховного дипломата України? That is the question!

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Олеся Ольховик Психологиня ГО "Форпост"
Дарія Маслова Психолог, сімейний консультант
Євген Чирва Психотерапевт Центру "Форпост HELP"
Анна Сокур Психологиня ГО "Форпост"
Анна Сотнікова Стиліст-перукар, колорист, трихолог
Погода