5 доказів того, що Ленін ще живий

Прості слова і швидкі результати

1) Наші "більшовики" люблять прості рішення та швидкі результати. Їм здається, що якщо посадити/розстріляти сотні негідників, Україна миттєво зміниться. Вони НЕ хочуть чути, що демократичні революції призводять до поступальних еволюційних змін, і лише тоталітарні перевороти дають "швидкий результат".

2) Виборці "більшовицької" партії вірять в "добрих" політиків, які прийдуть, нагодують, втішать, поганих людей покарають, гречку дадуть. Віра в доброго леніна сильніша, ніж віра в самого себе.

"Віра в доброго леніна сильніша, ніж віра в самого себе"

3) Наші "більшовики" бояться конкуренції. Ностальгія за совком – це не ностальгія за ковбасою за 2.20, а бажання віддати власну свободу в обмін на "щастя" загальної рівності.

4) "Більшовики" зневажають заможних, бо "чесна людина заробити багато не може". Як колись вважали, що "буржуазія" в принципі не може бути чесною, так і зараз багатство – як мінімум викликає підозру. Для наших "більшовиків" фабрики та заводи – це не робочі місця, а майно, яким "треба поділитися".

5) "Більшовики" не люблять складних слів. Мова кухарок цінується більше, ніж мова професіоналів.

Через 100 років по перейменованих вулицях України човгають тисячі маленьких реінкарнацій ленінів. За них навіть голосують, правда?

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Олексій Арестович Військовий експерт
Сергій Сингаївський Письменник, перекладач
Євген Клопотенко Кулінарний експерт
Дмитро Кулеба Дипломат
Погода