Усі росіяни - співучасники бандитського режиму

Хто вартий в Росії співчуття?

Мені абсолютно наплювати на Кирила Серебренникова (російського режисера звинувачують у шахрайстві в особливо великому розмірі, - ред.).

Мені не байдуже, наприклад, на Олега Сенцова. Мені не наплювати на Станіслава Клиха, доведеного тортурами в російських застінках до психічної хвороби. І на Миколу Карп'юка. Мені не наплювати на Володимира Балуха. Мені не наплювати на Ахтема Чігойза, - пише Юрій Нестеренко для американського видання "7 днів".

Мені не наплювати на Павла Гриба - одну з останніх жертв російських виродків. Вони провели цілу спецоперацію, щоб через знайомство з дівчиною в інтернеті заманити українського юнака в Білорусь, там викрасти (грубо порушивши білоруські закони і суверенітет) і кинути в російську в'язницю за звинуваченням у "тероризмі". Це хлопця, який за станом здоров'я ніколи не служив ні в яких збройних силах (а тепер не отримує у в'язниці необхідної йому медичної допомоги), і не бував на російській території!

Видно, причиною цієї нескінченно підлої операції стала помста його батькові, ветерану АТО (нині - військовому капелану), ну і самому Павлу за його патріотичні постинги в соцмережах. Ось яка ще країна, чиї ще спецслужби здатні на подібне?

Мені не наплювати на українців, кинутих у російські в'язниці, на тисячі убитих, на мільйони, що живуть у страху і приниженні під владою окупантів у Криму і на Донбасі

Мені не наплювати на десятки інших українців, кинутих до російських в'язниць, на тисячі убитих, на мільйони, що живуть у постійному кошмарі, страху і приниженні під владою російських окупантів в Криму і на Донбасі.

І не тільки на українців. На росіянина Сергія Мохнаткіна - одного з дуже небагатьох гідних громадян негідної країни - мені теж не наплювати. Я, до речі, міг бути на його місці. Нас із ним уперше затримали хоча і в різні дні, але при абсолютно однакових обставин - на мітингах "Стратегії-31", коли ми заступилися за одну і ту ж жінку похилого віку активістку, яку грубо волочили амбали в цивільному. Тільки в тому ментовському автобусі, куди потягли мене, затриманих не били. Пощастило, так. А ось Мохнаткіна били, він чинив опір, потім подав скаргу, був запрошений для дачі свідчень проти своїх мучителів і тут же заарештований за те, що це нібито він їх побив (все та ж вічна російська підлість!) І зараз сидить вже другий термін, регулярно "пресований" у в'язниці і перетворений там побоями в інваліда.

Ось на всіх цих людей мені не наплювати. І на сирійських дітей, що гинуть під російськими бомбами, теж. Там, між іншим, все триває. 10 вересня і в наступні дні російські літаки розбомбили табори біженців на західному березі Євфрату і пороми, що перетинали річку, убивши близько 70 мирних жителів. І кінця цій бійні не буде, поки Росію не змусять забратися звідти.

А на друга Суркова, який брав гроші у нацистської держави - наплювати. Навіть якщо замість комфортного домашнього арешту його кинуть у катівню СІЗО, а потім засудять до 20 років, як Сенцова (що дуже навряд).

Точно так же, зрозуміло, мені наплювати на Олексія Улюкаєва (колишнього міністра економічного розвитку РФ звинувачують у вимаганні $ 2 млн хабара, - ред.) чи Микиту Бєлих (екс-губернатора Кіровської області затримали торік за хабар в 600 тис. євро, - ред.). При всьому тому, що принаймні перший був підставлений грубо і бездарно.

Росія деградувала вже настільки, що там уже навіть підставити грамотно не можуть. І весь цей цирк спливає на суді, і єдиним аргументом звинувачення залишається "вимагав два мільйона, показавши два пальці". З приводу цього інтернет вже повен жартами і колажами з різними персонажами (включаючи Путіна і Медведєва), що роблять аналогічні жести (до речі, якщо російська гебня прочитає цю статтю, то може занести в протокол, що, показуючи їм середній палець, я вимагав у них мільярд).

У Росії немає ніяких судів, як немає ні президента, ні парламенту, ні великих бізнесменів. Є лише бандити

Але, ви думаєте, все це завадить вироку обвинувачення? Ні, як не заважав очевидний абсурд вироками по всім тим справам, на які не байдуже. Оскільки в Росії насправді немає ніяких судів, як немає ні президента, ні парламенту, ні великих бізнесменів. Є лише бандити різного калібру, від паханів до шісток, що прикриваються цими погоняйлом. І на долю черговий шістки, яку вирішив опустити пахан, зрозуміло, наплювати.

Як наплювати, природно, і на Учителя з його "Матільдою", Поклонською замученого. Хотів "кримнаш" - отримай і розпишись, з Поклонською в комплекті. До речі, "православний ІДІЛ" з поширенгої штампа, що описує російське мракобісся, перетворився вже в реальність зовсім буквальну: терористична організація, яка веде боротьбу проти злощасного фільму, іменує себе "Християнська держава - Свята Русь". Це - очевидна калька з "Ісламської держави Іраку і Леванту". Сил у неї, правда, поки вистачає лише на підпали і листи з погрозами.

А знаєте, що найсмішніше? Що всім цим дегенератам, що б'ються в істериці, насправді плювати і на Миколу II, і на православ'я. Бо інакше вони йшли б громити не кінотеатри, що збираються показувати абсолютно невинний фільм про загальновідомий історичний факт зв'язку молодого Миколи і Кшесинської (до речі, на тлі того, що творили з жінками інші православні святі, починаючи з князя Володимира, Микола Романов і справді виглядає майже безгрішним, але фільм "Вікінг" "чомусь" ніякої істерики не викликав).

Росіянами рухає одна тільки тупа, ірраціональна злоба. Жага громити, "нагинати" і принижувати. А ідеології і прапори - лише привід

Вони б пішли громити пам'ятники Леніну та іншим царевбивцям і організаторам репресій проти віруючих. Але в Росії і на окупованих нею територіях всі ці пам'ятники не просто стоять, а ще й відкриваються нові, при повній відсутності опору. Так, недавно в кримському Сімеїзі відкрили пам'ятник Леніну, в російському Кірові - назва міста теж показова! - Дзержинському. А вся справа в тому, що росіянами (тими 97%, які за "кримнаш", а не винятками на кшталт Мохнаткіна) рухає одна тільки тупа, ірраціональна злоба. Жага громити, "нагинати" і принижувати. А ідеології і прапори - лише привід. Звідси всі ці нацисти під антифашистськими гаслами, комуністи, які ратують за почуття віруючих, і монархісти, що захищають пам'ятники Леніну.

До речі, так званій російській ліберальній громадськості на свого Серебреннікова теж наплювати. Погаласували і розійшлися назад по стійлам. Хоч один "майстер культури" жбурнув свої нагороди в морду Путіну або хоча б на ганок російського Білого дому? Хоча б зараз, хоча це треба було робити відразу після вторгнення до Криму, а ще вірніше - в Грузію? Ну ось і отримують рівно те, що заслуговують.

Всі в Росії є співучасниками режиму хоча б тому, що платять податки в общак бандитів і вбивць

Але всі не можуть бути революціонерами, скажуть мені. І не треба, тим паче що в Імперії Зла це все одно марно. Їдьте. Якщо не можете або чомусь не хочете - не співпрацюйте з режимом взагалі ніяк. За старим зеківським правилом: стукнути в рельсу на прохання вертухая - вже означає зсучитись. Хоча взагалі всі, хто залишаються в Росії (крім пенсіонерів), є співучасниками режиму хоча б тому, що платять податки і вносять інший економічний вклад в общак бандитів і вбивць (і вже одне це - моральна причина для еміграції, якщо комусь не вистачає раціональних) . Але хоча б не множте свою провину. Не беріть криваві гроші ні на які, як вам здається, хороші справи. Не укладайте угод з дияволом. Він все одно обдурить. Хіба вас не вчили, що він - батько брехні?

Ну а якщо ви ігноруєте всі ці правила - не дивуйтеся, коли за вами прийдуть, і не ображайтеся, коли на вас наплююнуть. І з того, і з цього боку.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Павло Кухта Керівник з політичних питань Київської школи економіки
Анастасія Дідорук Візажистка
Вадим Денисенко Виконавчий директор UIF
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії