Прозріли на третій рік війни

Чому тільки тепер визнали, що АТО "не зовсім те, що потрібно"

Тобто ні рік тому, ні два, ні два з половиною роки тому розуміння, що антитерористичні кампанії не тривають місяцями, і не є формою відповіді на зовнішню збройну агресію, в української влади не було?

Та невже? А чому ж тоді 26 травня 2014 року Порошенко дослівно заявляв, що "АТО не може тривати місяці". Між іншим, нинішнє відкриття Турчинова про "нові формати" Порошенко того ж таки 26 травня 2014 року повторив практично слово в слово: "Я пiдтримую її продовження, але вимагаю змiни її формату", - сказав Порошенко на брифiнгу в понедiлок, зазначивши, що АТО має бути "ефективнiшою i проведена в короткi термiни", а частини й пiдроздiли силовикiв повиннi мати краще озброєння, амунiцiю".

26 травня 2014 року Порошенко заявляв, що "АТО не може тривати місяці"

Тобто ще якихось три роки і нас ощасливлять черговою вигадкою, що нам потрібно змінити в законодавстві, щоб гібридно оборонятися від гібридної війни? А потім ще якихось пару років і законодавство приведуть у "відповідність до потреб протидії гібридній війні"?

Насправді гібридною можна називати війну скільки завгодно. Але з 2014 року в Україні гібридна війна носить форму найзвичайнісінького збройного конфлікту.

І головне, що Турчинов це прекрасно знає, тому в лютому 2014 року голосував на засіданні Ради національної безпеки і оборони України за введення воєнного стану. А пізніше, наскільки я можу судити, кілька разів намагався повернути РНБОУ до розгляду цього питання.

То з чим пов'язане нинішнє "прозріння", а точніше політична активність у формі "валяти дурня"? Невже з війною? Чи знову вибори?

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Даян Френсіс Головна редакторка канадської газети National Post 
Олег Саакян Політолог
Пітер Дікінсон Редактор служби UkraineAlert в Atlantic Council
Богуслав Хработа Головний редактор польської газети Rzeczpospolita
Олексій Кошель Голова Комітету виборців України