Пацієнт не розуміє, що приречений

Розширення санкційного списку, розпочате адміністрацією Обами перед відходом із Білого Дому – неприємність, яку в Кремлі, швидше за все, вважатимуть тимчасовою

У Путіна і його оточення чомусь склалося стійке відчуття, що з приходом у Білий Дім команди Трампа все зміниться. В путінськый адміністрації знаходять якісь підстави вважати, що після 20 січня відбудеться якийсь торг між Москвою і Вашингтоном, в результаті якого Трамп побратається з Луб'янкою і тут же кинеться знімати санкції.

Зрозуміло, у путіністів вилуплені очі, і "косичку хочеться негайно послабити", але всі ці "хотілки" швидше нагадують самозаспокоєння смертельно хворого пацієнта: "Зараз поговорю з головним лікарем, він скасує прийом гірких пілюль, і хвороба відступить". Пацієнт не розуміє, що приречений. Бідолаха існує у вигаданій ним же самим реальності.

Трамп – популіст, і він робитиме все для того, щоб сподобатися і увійти в історію

Коли кажуть, що Трамп – "бізнесмен, і з ним можна домовитися методом умовлянь і розводок" – це помилка. Трамп – популіст, і він робитиме все, щоб сподобатися і ввійти в історію. Для цього йому відведено лише 4 роки. Навряд чи він може бути переобраний у принципі, враховуючи фон, на якому був обраний в даний конкретний момент. Адже по суті – виборець обирав "між двох зол" (до того ж ще й у віці).

Тому у Трампа всього 4 роки "на все про все", і логічно припустити, що він докладе всіх зусиль для того, щоб запам'ятатися як особистість, яка домоглася "процвітання Америки".

А досягти цього можна лише шляхом усунення недоробок колишньої адміністрації. А головна "недоробка" – це зайва зговірливість із сумнівними режимами, потурання і нерішучість. Максимум, чого вдасться досягти Кремлю (і то навряд) – це домовитися про те, щоб санкції не розширювалися, але навіть часткове їх зняття малоймовірне.

Оригінал на сайті "Обозреватель"

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Тарас Антипович Письменник, сценарист
Погода