Пацієнт не розуміє, що приречений

Розширення санкційного списку, розпочате адміністрацією Обами перед відходом із Білого Дому – неприємність, яку в Кремлі, швидше за все, вважатимуть тимчасовою

У Путіна і його оточення чомусь склалося стійке відчуття, що з приходом у Білий Дім команди Трампа все зміниться. В путінськый адміністрації знаходять якісь підстави вважати, що після 20 січня відбудеться якийсь торг між Москвою і Вашингтоном, в результаті якого Трамп побратається з Луб'янкою і тут же кинеться знімати санкції.

Зрозуміло, у путіністів вилуплені очі, і "косичку хочеться негайно послабити", але всі ці "хотілки" швидше нагадують самозаспокоєння смертельно хворого пацієнта: "Зараз поговорю з головним лікарем, він скасує прийом гірких пілюль, і хвороба відступить". Пацієнт не розуміє, що приречений. Бідолаха існує у вигаданій ним же самим реальності.

Трамп – популіст, і він робитиме все для того, щоб сподобатися і увійти в історію

Коли кажуть, що Трамп – "бізнесмен, і з ним можна домовитися методом умовлянь і розводок" – це помилка. Трамп – популіст, і він робитиме все, щоб сподобатися і ввійти в історію. Для цього йому відведено лише 4 роки. Навряд чи він може бути переобраний у принципі, враховуючи фон, на якому був обраний в даний конкретний момент. Адже по суті – виборець обирав "між двох зол" (до того ж ще й у віці).

Тому у Трампа всього 4 роки "на все про все", і логічно припустити, що він докладе всіх зусиль для того, щоб запам'ятатися як особистість, яка домоглася "процвітання Америки".

А досягти цього можна лише шляхом усунення недоробок колишньої адміністрації. А головна "недоробка" – це зайва зговірливість із сумнівними режимами, потурання і нерішучість. Максимум, чого вдасться досягти Кремлю (і то навряд) – це домовитися про те, щоб санкції не розширювалися, але навіть часткове їх зняття малоймовірне.

Оригінал на сайті "Обозреватель"

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Іраклій Джанашия Експерт з питань національної безпеки та оборони України в UIF
Наталія Лелюх Лікар акушер-гінеколог
Остап Яриш Журналіст української служби "Голосу Америки"
Наталя Д'ячкова Директор юридичної компанії "Скарга"
Олександр Лієв Голова Асоціації індустрії гостинності України
Погода