Як ставитися до Трампа?

Сьогодні він згоден "пробачити" Росії Крим. Учора він був "цілком за Україну"

Швидше за все, людина просто не розуміє, про що йдеться. Уявлення кандидата на посаду президента США Дональда Трампа про світ достатньо фрагментарні - переліт приватним літаком, готелі, банки, транзакції, красиві жінки, нерухомість, поля для гольфу.

Тепер же кандидат у президенти змушений дізнаватися про речі, про які в кращому разі раніше чув, але абсолютно точно, волів не знати і не думати про них.

Такі полярні заяви про Україну можуть бути свідченням лише одного - людина не має позиції. І в кожному випадку він відповідає, так чи інакше виходячи з ситуації, моменту, інтересів виборчої кампанії, а не суті справи.

Людині, яка не знайде Україну на мапі світу, хтось порадив спершу висловити "повну підтримку", а пізніше хтось інший розповів "про вибір на референдумі"

Звичайно, мають значення і дорадники. Бо людині, яка, даю палець відрубати, не знайде Україну на мапі світу, хтось порадив спершу висловити "повну підтримку Україні", а пізніше хтось інший розповів "про вибір на референдумі".

Але і команди Трамп немає. Вона лише формується. Можна лише здогадуватися, чи пов"язана остання риторика Трампа з появою в його команді Пола Манафорта (американський лобіст і політичний консультант, багато років просував інтереси Віктора Януковича, - ред.)? Як, зрештою, і про те, чи має Манафорт сантимент до Росії, чи любові до крупних гонорарів йому достатньо?

Але президент США не зможе ігнорувати ні думку експертної спільноти, ні позицію Конгресу, ні навіть величезного бюрократичного апарату США. Після виборів, навіть якщо переможе Трамп, президент змушений буде поводитися обачніше.

Як саме - поживемо і побачимо...

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"