Трамп - подарунок для Гілларі Клінтон

Шлях Гілларі Клінтон до вершини світової політики був довгий і драматичний. Але їй пощастило. Дональд Трамп змусив американців об'єднатися навколо неї.

Жінка з титану. Так, я про Гілларі Клінтон. Вона стала першою в історії Америки жінкою, яка гарантувала собі висунення кандидатом в президенти від Демократичної партії. Хоча боротьба не скінчилася і її суперник Берні Сандерс ще може їй зіпсувати свято.

Америка руйнує стереотипи. Щойно американці віддали Білий дім і найпотужнішу в світі владу чорношкірому. А сьогодні цю владу цілком може отримати жінка.

Її шлях до вершини світової політики був довгий і драматичний. Як боляче вона падала і яку ворожість зустрічала! Але щоразу піднімалася і продовжувала свій шлях вгору. Сьогодні здається, що її харизматичний чоловік Білл лише грав у неї на розігріві.

Так, вона не вписується в аскетичний тип жіночого лідерства, який уособлюють Тетчер і Меркель. Гілларі - продукт постмодернізму зі змазаними кордонами між принципами і моральним релятивізмом. У неї стільки скелетів у шафі і у будь-якої миті може виявитися новий!

Зробивши ставку на боротьбу з трампізмом, Гілларі поки не дала відповідь на виклики, що стоять перед Америкою і всім світом

Але їй пощастило - доля приготувала їй подарунок. Цим подарунком став Трамп - напівфашистський вискочка. Саме він змусив американців об'єднатися навколо Гілларі. Так, можна сказати, що Трамп забезпечив їй висунення. Але подарунок може виявитися отруйним. Бо зробивши ставку на боротьбу з трампізмом, Гілларі поки не дала відповідь на виклики, що стоять перед Америкою і всім світом. І незрозуміло, чи є у неї ці ідеї?

Чому нас це має хвилювати? Та тому, що Кремль, зробивши Америку фактором внутрішньої політики та своєї легітимації, зробив Росію залежною від того, як і коли чхне володар Білого Дому.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Мирослава Ґонґадзе Головний редактор і керівник Української служби "Голосу Америки"
Віктор Каспрук Політичний аналітик
Тарас Возняк Культуролог, директор Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького
Євген Іхельзон Засновник проекту "Я люблю Азію"
Сашко Даниленко Мультиплікатор, художник
Погода