12 травня – день диктатури в Україні

Президенту потрібен сторожовий пес, який буде виконувати усю його волю, боронити схеми з орбіти і гноїти інакомислячих.

Янукович плаче. Він не уявляв, що так можна. За один день пишуть законопроект про нові умови прийому в правоохоронні органи, читають його уголос нардепам замість того, щоби дати на опрацювання кожному депутату. Голосують. І тут же спікер ВР та президент підписують.

Далі закон з усіма порушеннями Конституції миттєво набуває чинності, без оприлюднення у пресі. І Юрій Луценко, для якого 265 депутатів в один день змінили закон, стає генпрокурором. І мають тебе в дупі, українцю!

12 травня можна занести у календар, як день диктатури в Україні. Цього дня "пацани" довели: в Україні немає нічого неможливого!

Президенту потрібен сторожовий пес, який буде виконувати усю його волю, боронити схеми з орбіти і гноїти інакомислячих.

Порошенко і Луценко когось хрестили - вони куми. Далі Порошенко, будучи міністром в уряді Януковича, клопоче перед президентом про дострокове звільнення Луценка з-за грат. Останній винен йому до смерті.

Ми вже навіть не президентсько-парламентська, ми президентсько-диктаторська держава

Ми вже навіть не президентсько-парламентська, ми президентсько-диктаторська держава. Правова освіта тут ні до чого. Головним прокурором від сьогодні усе одно буде Порошенко.

Що роблять у цей час українці? Займаються заробляння хліба насущного і їм не до відслідковування подій 12 травня, постять карикатури у соцмережах – це у кращому випадку. Лише відсотки 2-3 аналізують і рвуть на собі волосся.

Україні терміново потрібні антикорупційні закони, законодавство про відкритий повітряний простір – щоб до нас вільно могли літати лоукости, закон про чітке декларування витрат посадовцями.

Але на це ВР потрібен час. Роки. Десятки років.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

7

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Віктор Чумак Правник, колишній заступник генпрокурора
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Погода