У НКРЕ визнали, що комунальні тарифи завищені

Юлія Тимошенко зустрілась з т.в.о. Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Дмитром Вовком і обговорила ситуацію щодо несправедливого формування тарифів на газ та тепло для населення.

"Разом із керівництвом НКРЕ ми дійшли висновку, що норми споживання природного газу для населення України завищені вдвічі. Крім того, ми дійшли до повного взаєморозуміння, що тарифи на тепло, які базуються на нормах споживання тепла без лічильників, також завищені вдвічі", - повідомила Тимошенко за результатами зустрічі.

За її словами, керівництво комісії також стоїть на позиціях, що тарифи на комунальні послуги для населення значно завищені. "Якщо ми зараз разом із НКРЕ доб'ємося зменшення нормативу споживання газу для населення України на одного мешканця, а також зниження вдвічі нормативу споживання тепла на 1 кв. метр, це призведе до того, що люди платитимуть, як мінімум, удвічі менше за газ, тепло і гарячу воду. Це вже перший крок ...", - наголосила керівник фракції "Батьківщини".

Юлія Тимошенко також повідомила, що команда "Батьківщини" на засіданні парламентської робочої групи щодо вивчення обґрунтованості тарифів робитиме все, щоб довести до логічного завершення питання зменшення тарифів для населення.

"Моя зустріч із головою НКРЕ ще раз підтвердила, що з людей хотіли взяти вдвічі більше за газ, за тепло і гарячу воду", – резюмувала лідер "Батьківщини".

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"