У тимчасово окупованому Криму уражено об'єкти концерну "Алмаз-Антей".
У рамках системного зниження можливостей ППО російських загарбників Сили оборони України в районі Фіолентівського шосе на ТОТ українського Криму у ніч проти 19 березня уразили Інноваційний центр виробничо-технічного підприємства "Граніт", повідомив Генштаб.
"Сили оборони України продовжують системні заходи для зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора. "Граніт" входить до складу концерну "Алмаз-Антей". На його потужностях ремонтують і обслуговують російські системи протиповітряної оборони", - ідеться в повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мінус військова техніка, вузол зв'язку і об'єкти логістики: ЗСУ підсмажили окупантів
Зокрема, концерн обслуговує техніку, що складає основу протиповітряного "щита" тимчасово окупованого українського Криму. Серед іншого на його об'єктах ремонтують зенітні ракетні системи С-400 "Тріумф", С-300ПМ2 "Фаворит", радіолокаційні станції 92Н6Е та 96Л6Е, ЗРК середньої та малої дальності "Бук-М2/М3" і "Тор-М2".
Окрім того, в районі бухти Стрілецька, що у Севастополі, було уражено місця зосередження особового складу ворога. Втрати окупантів уточнюються.
Українські захисники продовжують системне нищення ворога, чинять ефективний супротив на всіх ділянках фронту.
Загалом минулої доби втрати російських загарбників склали 1520 осіб. Також ворог втратив чотири бойові броньовані машини, 32 артилерійські системи, три реактивні системи залпового вогню, 1391 безпілотний літальний апарат, 155 одиниць автомобільної та одну одиницю спеціальної техніки.




















Коментарі