Олександр Аронець
Політичний експерт. Депутат Київської обласної ради. https://www.facebook.com/oleksandr.aronets
02.02.2015
15180
22

60 нардепів з коаліції ЗРАДНИКИ, чи може вся коаліція зрадницька?

60 НАРДЕПІВ З КОАЛІЦІЇ НЕ ГОЛОСУВАЛИ ЗА ВИЗНАННЯ РОСІЇ АГРЕСОРОМ.


Голосування за визнання Російської Федерації державою-агресором є ключовим голосуванням парламентарів нового скликання. Воно показує, що і в цій Раді, обраній на демократичних і вільних виборах, є депутати, які продовжують відкрито працювати на Росію, а є інші, які шкодять не менше, прогулюючи такі важливі засідання.
У таблиці наведено результати голосувань фракцій, груп, а також двох міжфракційних об'єднань, які є потужними суб'єктами політичного процесу: ВО "Свобода" та "УКРОП".

Таким чином, на засіданні були відсутні або ж не голосували за таке надважливе рішення 60 народних депутатів, які входять до складу провладної коаліції: 10 депутатів від "Народного Фронту", 5 - від "Самопомочі", 31 - від БПП, 6 - від "Радикальної партії Олега Ляшка" та 8 депутатів від "Батьківщини".
Серед тих, хто має поважні причини пропустити це засідання делегати сесії Парламентської асамблеї ради Європи: Віктор Вовк ("Радикальна партія Ляшка"), Світлана Заліщук (БПП), Павло Унгурян ("Народний Фронт"), Борислав Береза (позафракційний), Володимир Ар'єв (БПП), Ірина Геращенко (БПП), Сергій Лабазюк ("Воля народу"), Юлія Льовочкіна ("Опозиційний блок"), Сергій Соболєв ("Батьківщина"). Також очевидно, що поранений на фронті Дмитро Ярош пропустив засідання, маючи вагомі підстави. Також поважні причини для відсутності мала Надія Савченко та комбати, які перебувають на фронті. Про причини відсутності інших народних депутатів інформації немає.
На завершення наведу поіменний список усіх, хто не проголосував за визнання Росії державою-агресором. Якщо вже Україна ледь спромоглася визнати Росію агресором, то доки далі будемо кивати на західних партнерів?

Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

1. Богомолець О.В.
2. Геращенко І.В.
3. Єфімов М.В.
4. Заліщук С.П.
5. Кобцев М.В.
6. Кривохатько В.В.
7. Куніцин С.В.
8. Курило В.С.
9. Мацола Р.М.
10. Насіров Р.М.
11. Недава О.А.
12. Ар'єв В.І.
13. Барна С.С.
14. Герасимов А.В.
15. Гончаренко О.О.
16. Денисенко А.С.
17. Домбровський О.Г.
18. Євлахов А.С.
19. Іонова М.М.
20. Кіт А.Б.
21. Кузьменко А.І.
22. Лопушанський А.Я.
23. Негой Ф.Ф.
24. Насалик І.С.
25. Новак Н.В.
26. Різаненко П.О.
27. Савченко О.Ю.
28. Черненко О.М.
29. Фірсов Є.П.
30. Чекіта Г.Л.
31. Шинькович А.В.

Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

1. Дейдей Є.С.
2. Дзензерський Д.В.
3. Логвинський Г.В.
4. Пинзеник П.В.
5. Денісова Л.Л.
6. Ємець Л.О.
7. Кришин О.Ю.
8. Лук'янчук Р.В.
9. Унгурян П.Я.
10. Чорновол Т.М.

Позафракційні

1. Ярош Д.А.
2. Балицький Є.В.
3. Балога І.І.
4. Безбах Я.Я.
5. Білецький А.Є.
6. Герега О.В.
7. Жеваго К.В.
8. Ківалов С.В.
9. Матвійчук Е.Л.
10. Писаренко В.В.
11. Святаш Д.В.
12. Фельдман О.Б.
13. Шенцев Д.О.
14. Балога П.І.
15. Береза Б.Ю.
16. Денисенко А.П.
17. Клюєв С.П.
18. Мисик В.Ю.
19. Мураєв Є.В.
20. Петьовка В.В.
21. Тарута С.О.
22. Атрошенко В.А.

Фракція Політичної партії "Опозиційний блок"

1. Бахтеєва Т.Д.
2. Бойко Ю.А.
3. Воропаєв Ю.М.
4. Гусак В.Г.
5. Добкін М.М.
6. Дунаєв С.В.
7. Іоффе Ю.Я.
8. Козак Т.Р.
9. Королевська Н.Ю.
10. Льовочкін С.В.
11. Мартовицький А.В.
12. Мирний І.М.
13. Мороко Ю.М.
14. Німченко В.І.
15. Омельянович Д.С.
16. Павлов К.Ю.
17. Рабінович В.З.
18. Скорик М.Л.
19. Шпенов Д.Ю.
20. Шуфрич Н.І.
21. Бакулін Є.М.
22. Білий О.П.
23. Вілкул О.Ю.
24. Гальченко А.В.
25. Добкін Д.М.
26. Долженков О.В.
27. Звягільський Ю.Л.
28. Кісельов А.М.
29. Колєсніков Д.В.
30. Ларін С.М.
31. Льовочкіна Ю.В.
32. Матвієнков С.А.
33. Мірошниченко Ю.Р.
34. Нечаєв О.І.
35. Новинський В.В.
36. Павленко Ю.О.
37. Папієв М.М.
38. Сажко С.М.
39. Солод Ю.В.
40. Шурма І.М.

Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

1. Кіраль С.І.
2. Войціцька В.М.
3. Сотник О.С.
4. Пастух Т.Т.
5. Семенченко С.І.

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

1. Бордюг І.Л.
2. Вовк В.І.
3. Лозовой А.С.
4. Попов І.В.
5. Чижмарь Ю.В.
6. Корчинська О.А.

Група "Економічний розвиток"

1. Остапчук В.М.
2. Хомутиннік В.Ю.
3. Шкіря І.М.
4. Клімов Л.М.
5. Гуляєв В.О.
6. Пресман О.С.
7. Шипко А.Ф.
8. Бобов Г.Б.
9. Гєллєр Є.Б.
10. Зубик В.В.
11. Кіссе А.І.
12. Барвіненко В.Д.
13. Біловол О.М.

Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

1. Власенко С.В.
2. Івченко В.Є.
3. Кожем'якін А.А.
4. Крулько І.І.
5. Соболєв С.В.
6. Шлемко Д.В.
7. Кириленко І.Г.
8. Савченко Н.В.

Група "Воля народу"

1. Богуслаєв В.О.
2. Деркач А.Л.
3. Івахів С.П.
4. Лабазюк С.П.
5. Литвин В.М.
6. Молоток І.Ф.
7. Онищенко О.Р.
8. Поплавський М.М.
9. Фурсін І.Г.
10. Пономарьов О.С.
11. Бандуров В.В.
12. Гіршфельд А.М.
13. Єремеєв І.М.
14. Кацуба В.М.
15. Ланьо М.І.
16. Мартиняк С.В.

Матеріал підготував Олександр Аронець, заступник голови ГО "Всеукраїнська Люстрація".

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

22

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Павло Кухта Керівник з політичних питань Київської школи економіки
Вадим Денисенко Виконавчий директор UIF
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України