Олександр Аронець
Політичний експерт. Депутат Київської обласної ради. https://www.facebook.com/oleksandr.aronets
13.05.2015
5957

Подвійні стандарти "Самопомочі"...

Що стосується бравурних заяв спікерів "Самопомочі" про відмову від Мандату нардепа Мірошника - це ледь не зразок, як має діяти європейський політик, я переконаний - це лицемірство. Бо не підкріплене це щирістю дій, адже "Самопоміч" не відмовилась від практики подвійних стандартів. Чому?

Є такий Владислав Воскресенський - №24 у списку "Самопомочі". Фактично нардеп. Але відповідно до його особистої заяви до ЦВК , в якій він каже, що не може залишити роботу у США, тому просить відкласти розгляд постанови про надання йому мандату нардепа, він досі не нардеп, а його місце в Раді пустує! Вже понад 6 місяців!!! Це в час війни, це коли Раді часто бракує й одного голосу для прийняття тих нечисленних законів, які вводять реформи...

Друзі, скажіть мені, що це не подвійні стандарти?

І ще скажіть: якщо Соболєв заявляв, що їздити у дорогі відпустки під час війни - аморально, то чому мандат не здав "шеф", якому і брав квитки Мірошник? Адже "шеф", з яким Мірошник узгоджував поїздку на Мальдіви, - це голова Комітету Ради з питань інформатизації та зв'язку, нардеп від "Самопомочі", почесний президент компанії DataGroup Олександр Данченко. Чому один склав мандат, а інший - ні?

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Погода