Віктор Тригуб
Редактор і засновник журналів "Музеї України" і "Нова Січ", член Національної спілки журналістів, Почесний працівник туризму України
16.12.2014
1084

"Захисти і повернись!"


Перед Новорічними святами наших бійців у зоні АТО варто морально підтримати! - Вирішили активісти Музею української пропаганди. Сказано - зроблено! До друку направлено святковий комплект оптимістичних плакатів "Захисти і повернись!"
Ініціаторами акції виступили одна з кращих стилістів Східної Європи Юлія Казмірчук і заступник директора Музею української пропаганди, фотомодель і актриса Анастасія Самойленко.
-Новий рік - традиційне родинне свято! - розповіла шеф-редактор журналу "Музеї України" Наталка Іванченко, - А багатьом нашим чоловікам - синам, братам, батькам, дідам, доводиться зустрічати його на фронті. З усіма ризиками, в холоді, в побутовому дискомфорті. Отож, ми і вирішили трохи морально зігріти наших хлопців, передавши яскраві плакати! Повертайтеся з перемогою!
-Це вже не перша наша акція на підтримку воїнів АТО! - заявила заступник директора МУП Анастасія Самойленко, - Ще на початку літа на фронт масовим накладом відправили плакати патріотичних фотомоделей К.Крючкової, бойові підрозділи ЗСУ, НГУ, МВС отримують виставкові комплекти плакатів арт-директора журналу "Музеї України" Юрія Неросліка - сержанта 92 бригади. Ми агітаційно підтримали батальйони "Айдар", "Київщина", "Чернігів", дві бригади Нацгвардії. І сюрприз до Нового року!
-Я люблю Україну вже тільки за те, що тут уся моя родина. А найголовніше у цій країні народились мої три сина! - говорить Юлія Казмірчук, - Мені, як матері, дуже боляче за наших дітей які зараз захищають нашу Батьківщину! Я майже кожного дня молюся за наших героїв,і молюсь за жінок які на жаль, більше не дочекаються своїх рідних та близьких! Я творча людина, і мені прийшов на думку образ України, аби нагадати усьому світу яка прекрасна наша країна! І в цій красі я показала Українців-щирих, вільних і з Богом у сердці людей! Мій син якому 5 років, запитав у мене"Мама,а Дід Мороз не принесе нам подарунки,він теж на війну пішов?"- мені прийшла думка що, треба зробить плакат який подарує нашим героям свято і трішки домашнього тепла. Діти це наша радість і надія! Дякую своїй команді за допомогу! Я і мої друзі в цю роботу вклали і душу і сердце! Уся команда буде дуже щаслива, якщо ці плакати підтримають солдат, наших героїв!
-Агітаційні плакати позитивно впливають на повсякденну діяльність військ. - написав психолог батальйону МВС особливого призначення "Київщина" (Новоайдар) Андрій Козінчук, - В зв'язку з тим, що більшість населення планети візуалісти, тобто домінантою сприйняття навколошнього середовища є саме сприйняття через візуальний образ, а аудіальний та кінестетичний (через дотик) - рецесивний. Так от, агітаційний плакат являється фоновим доповненням до системи виховання особистості до свідомого виконання обов'язку по захисту Батьківщини. Представники Музею укр пропаганди були у нас на базі, подарували кілька комплектів плакатів. Ми передали музею прапори, використаний гранатомет... Вдячні за організацію резонансної прес-конференції в МУП! Будемо дружити!
-Ми тут, у місті Щастя, захоплені красою і діловою хваткою фотомоделі і заступника директора МУП Насті Самойленко! - визнав боєць штурмового батальйону "Айдар", до недавнього часу мер окупованого міста Олександрівськ Микола Греков, - Спасибі за персонально зроблений для нас плакат! Дякуємо команді журналу "Музеї України" і Музею укр проп за організацію прес-конференції, відкритті виставки плакату у Щасті! Нам дуже потрібні такі акції і моральна підтримка! Це надихає! Чекаємо у гості!
Офіційними організаторами акції "Захисти і повернись!" виступили Музей української пропаганди при журналі "Музеї України", агенція Юлії Казмірчук.
Плакати будуть розміщені у музеї, а основний наклад відправиться в зону АТО.
Ростислав Тригуб, прес-служба МУП

Офіційними організаторами акції "Захисти і повернись!" виступили Музей української пропаганди при журналі "Музеї України", агенція Юлії Казмірчук.
тел.+38 050 198 99 99 Київ(Вишневе)

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"