Віктор Тригуб
Редактор і засновник журналів "Музеї України" і "Нова Січ", член Національної спілки журналістів, Почесний працівник туризму України
11.05.2015
478

журнал "Музеї України" в концтаборі Факебуку!

Знову блоковані Фейсбуком профілі всіх адмінів стор Музею плакату України за карикатуру Жори Ключника! В черговий раз "арештовані" профілі керівництва журналу "Музеї України" у цій дивній соціальній мережі США, що контролюється адмінами з Росії!

Привід - карикатура художнього директора журналу, директора Музею карикатур Георгія Ключника річної давності про нітрати!

Факебук (народна назва) розпочав справжнє полювання на роботи талановитого художника з Хмельницького, чуйно реагуючи на скарги вати, після оприлюднення карикатур особисто на сонцесяйного президента РФ Путіна В.В., окупацію Криму, ватажків рашен терористів на Донбасі... При цьому ніяких претензій до гострих пародій на вищих чиновників України Факебук не має! Лише рашка!

Заблокований доступ до керування сторінок у ФБ журналістами Віктором Тригубом і Наталкою Іванченко Музею плакату (добова відвідуваність у дні Майдану сягала 200000 чоловік, нині до 10000), Музею української пропаганди, журналів "Музеї України" та "Нова Січ"! Всі ці структури та видання офіційно зареєстровані в Україні і не мають ніяких обмежень з боку влади України!

http://www.novasich.org.ua/index.php

http://museum-ukraine.org.ua/

http://ulp.do.am/

Але, анонімні адміни соцмережі з США, працюючи на території України, виходить мають власну, вищу юрисдикцію над громадянами України, відкрито, з оголошенням особистих даних, зареєстрованих у мережі!

Це є неприпустимим втручанням у внутрішні справи України, її політики, обмеженням свободи слова, совісті... При цьому, є відкрите підігрування Факебуку агресивно налаштованим громадянам РФ, які під керівництвом військового злочинця Путіна, окупували частину території України, почали війну, вбиваючи українців!

Просимо українців масово поширити брутально заборонені Факебуком карикатури Жори Ключника, патріотичні плакати бійця 92 бригади, арт-директора журналу "Музеї України" Юрія Неросліка в соцмережах, у пресі на знак протесту проти цензури Факебуку!

Ми розцінюємо ганебні дії Факебуку як переслідування за політичними мотивами журналістської команди часопису "Музеї України", "Нова Січ" і перешкоджанню діяльності Музею плакату і Музею української пропаганди!

Прикро, що така велика корпорація як Факебук не може навести лад у своїх регіональних представництвах, підставляючи країну демократії, якою є США, фактично дискредитуючи Держдеп і і Президента Б.Обаму особисто!

Сподіваємося, керівництво США ще спроможне навести порядок в американських корпораціях...

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України", директор Музею плакату

Роботи Жори Ключника, заборонені ФБ

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Погода