Віктор Тригуб
Редактор і засновник журналів "Музеї України" і "Нова Січ", член Національної спілки журналістів, Почесний працівник туризму України
12.05.2015
449

Мінстець напише Факебуку! А Посла США боїться...

Продовжується позиційна війна між українцями і ватними адмінами Фейсбук. Нагадуємо, соціальна мережа США, де зареєстровано мільйони громадян України, розпочала справжню цензурну війну! Баняться профілі, закриваються сторінки, вилучаються статті, плакати, карикатури... Це вже перейшло всі межі!
Однією з перших під цензурний удар "Злобного Факебуку" потрапила весела журналістська команда часопису "Музеї України". Забанено кілька профілей художнього редактора видання, директора Музею карикатур при редакції Георгія Ключника - за антипутінські малюнки.
Забанено сержанта 92 бригади ЗСУ, арт-директора журналу Юрія Неросліка - відомого серією патріотичних плакатів.
Закрито сторінки в ФБ Музею української пропаганди, Музею плакату України при журналі! Сторінка нашого журналу "Нова Січ"! Вилучаються "антиросійські", на думку адмінів Факебуку, карикатури і плакати.
Забанено шеф-редактора журналу Наталку Іванченко, редактора Віктора Тригуба з десяток художників і журналістів, які співпрацюють з "Музеями України"! Те саме, хоч і в менших масштабах, відбувається з іншими користувачами.
Команда журналу "Музеї України", вирішила привернути увагу до чергової атаки кремлівських ботів держорганів рідної держави. Редактор журналу "Музеї України" і директор Музею плакату при редакції, погрожував написати Послу США в Києві. Однак, зробив оригінальний хід - доручив Міністру інформаційної політики Ю.Стецю, спільно з МЗС України, викликати Посла на килим - для профілактичної бесіди стосовно цензури в американській корпорації і нагадуванні базових норм демократії... До Мінстеця направили листа. І диво! одразу отримали гарну відповідь заступника Міністра!

Шановний пане Вікторе,
Дякую за Вашого листа. Ми вже готуємо офіційний запит до Фейсбуку. Сподіваємося надіслати його цього тижня.
Наше Міністерство не має повноважень "викликати послів для профілактичних бесід", тому ми радимо Вам звернутися з Вашим листом напряму до посольства США: mailto:[email protected], або МЗС: [email protected]
З повагою,
Тетяна Попова
Лист гарний тим, що Міністерство вже знає про проблему, збирає факти, готує листа, якого офіційно направить господарю ФБ М.Цукербергу. Можливо, це пришвидчить створення українського представництва Факебуку. Хоча б, знизить ідіотизм ватних адмінів, які крім бану Голови Луганської ОДА Г.Москаля, встигли вилучити фото маленької дівчинки, доньки загиблого бійця ЗСУ з орденом загиблого батька... Абіжаєт чуства вєруїщіх у бажественава Путіна...
І суть листа в Мінстець від журналу "Музеї України": http://museum-ukraine.org.ua/?p=4112

"...Пропоную Вам негайно зібрати всі факти цензури і втручання ватних адмінів Факебуку у політичні переконання, творчість громадян України, а відповідно порушенні українського законодавства співробітниками інших країн через соціальну мережу ФБ на території України.

Спільно з МЗС України викликати Посла США в Києві і провести з ним профілактичну бесіду про порушення базових демократичних принципів корпорацією Фейсбук. Попросити задіяти важелі державної влади США для відновлення демократії в нашому сегменті ФБ.

Хоча б зробіть офіційну заяву від імені Міністерства!

Питання досить важливе, аби не звертати на нього увагу!

Спрагло очікуємо відповіді і сподіваємося на оперативні осмислені дії!"

Мінстець чомусь боїться Посла США. А даремно! Гарна людина! Може і в МЗС України написати?

Хоча, відмовимося від посередників! Заступник Міністра інформаційної політики радить писати в Посольство США. Дала адресу. Дерзаємо!

Примусимо Держдеп США вплинути на керівництво Факебуку і припинити ганебну цензуру українців!

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України, директор Музею плакату

Жора Ключник вже яскраво зобразив свої муки від цензури Факебуку

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Андрій Римарук Ветеран, працівник фонду "Повернись живим"
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Погода