Українці можуть безкоштовно привітати один одного з річницею Майдану

Стартувала всеукраїнська кампанія "Майдан тебе пам'ятає!", метою якої є привітати учасників Революції Гідності з річницею початку подій на Майдані, подякувати їм за героїчну боротьбу та відстоювання України! Кампанія триватиме протягом листопада 2014 р.– лютого 2015 р. Організаторами кампанії виступили інтернет-магазин "Крамниця Патріота" та громадська ініціатива "Пошта Майдану".

В рамках кампанії людям, які брали активну участь у Революції Гідності буде розіслано понад 10 000 художніх вітальних листівок. Листівки спеціально розроблені молодими київськими художниками Марисею Рудською та Юлією Овчаренко.

Суть кампанії полягає в тому, що кожен бажаючий може вибрати листівку, яка йому до вподоби і безкоштовно привітати своїх друзів, рідних, знайомих і близьких людей, нагадати їм про ті буремні часи. Поширювати листівки планується шляхом адресної розсилки поштою, передачі в організації чи неформальні утворення, розповсюдження у представництвах "Крамниці Патріота" та "Пошти Майдану".

Привітальні листівки виготовлені для наступних цільових груп людей:
- Активісти та учасники Майдану;
- Медики Майдану;
- Автомайдан;
- Журналісти, що висвітлювали події Майдану;
- Митці;
- Ультрас.

Кожен з них – герой. Таке маленьке нагадування, що їх вчинки не забуті, як теплий чай на Майдані – зігріє серце кожного!

Отримати, підписати та надіслати листівку можна завітавши до офісу "Крамниці Патріота" (м. Київ, Набережне шосе 4, оф.17, ст.м. Поштова Площа) або Пошти Майдану (м. Київ, вул. Хрещатик 22). Також можна надіслати координати для привітання (ПІБ, індекс та поштову адресу, цільову групу) на електронну пошту [email protected] або на акаунт Поштовий Горобець http://vk.com/poshtovuygorobets, після чого волонтери кампанії безкоштовно надішлють вітальну листівку вказаній особі.

Робіть добрі справи!

За детальною інформацією просимо звертатися до координатора кампанії Марії Кривенко за телефоном 0937087095 або на електронну пошту [email protected].

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"