Відкритий клуб "Зелений Театр" закриють?

Культовий відкритий клуб "Зелений Театр", який 4 роки працював у центрі Києва на схилах Дніпра – концерти з найдовшими чергами меломанів, омріяна сцена молодих гуртів, улюблений майданчик геніальних музикантів з усього світу, "безліч дискотек і концертів, сотні тисяч гостей, незліченна кількість стоптаних кросівок, зацілованих губ, забутих ночей, загублених телефонів, відданих і отриманих мегатонн любові" (www.greentheatre.com.ua) – закривають за рішенням прокуратури!

Закриття клубу, який працював на території фортеці XII століття і колишнього однойменного театру на умовах довгострокової оренди, прокуратура у своїй офіційній заяві під назвою "Прокуратура повернула "Зелений театр" киянам" пояснила так: "Основною умовою договору було відновлення функціонування театру та ресторану для проведення різнопланових, презентаційних та розважальних заходів. Проте орендар не виконав свої зобов'язання. Так в ході прокурорської перевірки було встановлено, що розважальний майданчик знаходиться у аварійному стані, вбиральні зачинені та завалені сміттям, а новий ресторан взагалі не побудовано." Це формулювання є цілковитою нісенітницею, прокурорської перевірки не було, документальні свідчення, на яких базувалися висновки суду не відповідають дійсності, і цьому є тисячі і тисячі свідків.

Хто ті сотні тисяч молоді, яка відвідувала клуб і хто такі міфічні "кияни", яким повернули територію фортеці досі залишається загадкою. Унікальністю "Зеленого театру" було розташування на території пам'ятки архітектури, повністю адаптованим під висококласний майданчик для проведення будь-яких заходів. Найпафосніші клуби, над інтер'єром та атмосферою яких місяцями трудилися команди блискучих професіоналів, тьмяніли перед "Зеленкою", адже над нею трудилася природа і робила це 8 століть. Тут завжди було не проштовхнутися!

"Нова влада в Києві хоче віджати "Зелений Театр". Замість концертів Papa Roach, Blue Foundation, Noize MC, Бумбокс, Сплин, Tricky і прекрасних вечірок там тепер будуть виступати хор "Щедрик", тріо одноногих бандуристок і відомі ансамблі Львівської області. А через півроку цілком випадково почнеться будівництво чергового торгівельного центру а-ля Gulliver, Respublika чи Ocean Plaza... Все для киян!"

На жаль, це вже сталося і нова влада зробила свою справу. Останніми шоу в незабутньому "Зеленому театрі" буде концерт тріп-хоп-іноватора, одного з найнеординарніших сучасних артистів, темпераментного чорношкірого британця Tricky (26 вересня), надзвичайно цікавого і актуального російського інді-гурту з мелодійним і меланхолійним акустичним фолком The Retuses (27 вересня) і велика вечірка-закриття клубу, на яку зголосилося прийти вже 5000 його прихильників (27 вересня).

"Зелений Театр" кличе усіх відданих фанів, хто коли-небудь бував у "Зеленці", будь-що прийти в ці вечори 26-27 вересня і провести їх разом, відвиснути так, як ніколи, як в останній раз – в останні ночі на культовому майданчику, про які ви будете розповідати своїм онукам!


"Зеленый Театр" вписано великими буквами в книгу нашої з вами молодості. І стерти його звідти ніяк не можна. В добру путь!"

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"