Анатолій Вітів
Народний депутат України VII скликання. Голова Волинської обласної організації ВО "Свобода".
14.11.2013
2590
1

У разі зриву Угоди про асоціяцію Европі варто оголосити Януковича і нардепів-"регіоналів" персонами нон-ґрата

Якщо Янукович і решта шулерів-наперсточників із Партії регіонів своїми діями остаточно зірвуть підписання Угоди про асоціяцію, то Европі варто оголосити їх персонами нон-ґрата, а також перевірити законність походження їхніх капіталів у західних банках та на офшорних рахунках.

Якщо нинішній президент і його партія таки наважаться зірвати підписання Угоди про асоціяцію, то для Европи настане час припинити гратися в переговори з наперсточниками із Партії регіонів на чолі з Януковичем. Очевидно, що будь-які перемовини для нінішнього режиму є тільки ширмою, за якою ховається бажання обвести навколо пальця европейців і відмовитися від виконання конкретних зобов'язань. Кримінальна "бригада", яка узурпувала владу в Україні, просто не здатна на чесну гру.

Якщо Янукович і Партія регіонів таки остаточно зірвуть Угоду про асоціяцію, то Европа має застосувати єдині дієві та адекватні методи до цих професійних "регіональних" аферистів – зробити їх персонами нон-ґрата та перевірити законність походження їхніх капіталів у західних банках та на офшорних рахунках. Нехай тоді нардепи від Партії регіонів разом із членами Кабміну та Януковичем їздять до Росії на відпочинок, купують там дорогу нерухомість і відправляють туди на навчання своїх дітей.

Переговори і домовленості з бандитами апріорі неможливі. Сьогодні вони підступно і підло вкотре "кинули" усіх українців, практично зірвавши підписання Угоди про асоціяцію. А завтра Янукович і його так звана "сім'я" підуть на все, щоб утриматися при владі, шулерськими методами виграти президентські вибори 2015 року і остаточно встановити диктатуру гопників, криміналу та олігархів.

Переконаний, що донецький кримінально-олігархічний клан не зупиниться ні перед чим, якщо це буде необхідно для збереження влади. Янукович довів країну до економічної прірви, а тепер хоче перетворити її на свою ізольовану від світу "зону" або ж здати Москві. І єдина ефективна зброя проти цієї бандитської хунти – це активність української нації та її небажання жити у злиднях, зазнаючи визиску на своїй землі.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"