Про спроби влади усунути Віталія Кличка від участі у президентських виборах: "Не дочекаєтесь!"

З огляду на всі провокації, брудні ігри та маніпуляції з текстами законів, що ухвалюють в парламенті провладні депутати, Віталій Кличко заявив, що його цим не залякати і не зупинити.

Аби покласти край усіляким домислам і спробам розправитися з Кличком, як з кандидатом в Президенти, він заявив однозначно: "Я йду в Президенти". Всі провокації проти партії "УДАР" та її лідера спрямовані виключно як проти єдиного суперника, який має беззаперечні шанси на перемогу.

У чинному українському законодавстві немає перепон для балотування Віталія Кличка на посаду Президента України. Не створюють їх і так звані "поправки до Податкового кодексу", які мають абсолютно політичний зміст і орієнтовані на поширення негативних міфів про лідера "УДАРу".

Цинічність влади, яка задля проведення брудних інформаційних кампаній вдається до фальсифікації законодавства, просто вражає. Вона підняла нову хвилю бруду і провокацій проти Віталія Кличка та партії "УДАР".

Нещодавно було запущено брехню, нібито брат Віталія, Володимир Кличко, взяв інше громадянство, з'явилися брудні і брехливі листівки в столичному метро і в Криму.

Однак цими діями влада зробила ще один крок до визнання своєї слабкості, визнання того, що Віталій Кличко є головним суперником нинішнього Президента.

Спроба влади під будь-яким приводом усунути Кличка від участі у виборах 2015 року - зробить їх нелегітимними, і результати не визнає ні європейська, ні світова громадськість. Хочу ще раз наголосити: нас нічим не зупинити і не залякати.

На всі провокації проти Віталія Кличка відповідь "УДАРУ" одна - не дочекаються!

Незважаючи на всі шахрайські номери влади, парламент працюватиме. А Віталій Кличко буде балотуватися у Президенти.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"