Укрпошта розвивається, крокуючи в ногу з часом

Укрпошта – це оператор, який шанує поштові традиції, що складалися впродовж попередніх десятиліть, та разом з тим оператор, який розвивається, крокуючи в ногу з часом та відповідаючи новим тенденціям та потребам споживачів.
Основною місією Укрпошти є надання споживачам високоякісних послуг поштового зв'язку, фінансових та інших загальнодоступних послуг.
На сьогодні Укрпошта надає близько 50-ти видів послуг, основними серед яких є послуги поштового зв'язку (пересилання внутрішніх та міжнародних поштових карток, листів, бандеролей, посилок), послуги, пов'язані з виплатою та доставкою пенсій, грошової допомоги, доставка періодичних друкованих видань, фінансові послуги (приймання платежів та пересилання поштових переказів), послуги з розміщення реклами, надання адміністративних послуг через пошту тощо.
Укрпошта має сьогодні найрозгалуженішу мережу в 12 тис. поштових відділень по всій Україні, 9 тис. з яких знаходяться в сільській місцевості, та включаючи пересувні поштові відділення.
Завдяки точкам присутності у найвіддаленіших куточках країни, послуги, які ми надаємо, є доступними для кожного українця, де б він не жив, у шумному мегаполісі або у віддаленому населеному пункті.
Від безперебійної роботи поштового оператора України повною мірою залежить стабільність всього поштового простору нашої країни, а також її ділового та економічного життя.
Головними цінностями, які сповідує Укрпошта, є відповідальне ставлення до кожного клієнта, забезпечення високої якості послуг, гарантія надійності та оперативності.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Геннадій Друзенко Міжнародний правник
Володимир Горбач Політичний аналітик Інституту Євро­атлантичного співробітництва
Віктор Вовк Громадсько-політичний діяч
Віктор Бобиренко Політолог
Ярина Матвійчук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Погода