Семко Роман
Економіст, політик (політична партія "Демократичний Альянс")
19.01.2013
1607

Брудні пелюшки сироти

Тож ясно вам тепер, що сироти ці діти.

Немає мами в них, а тато десь ген-ген.

І няня дивиться за ними цілий день.

І дітлахи самі в холодному будинку.

Артюр Рембо. Новорічні подарунки сиріт.

Переклад Всеволода Ткаченка

***

Пункт 10 IV розділу чинної "Програми захисту українців" ВО "Свобода" пропонує "встановити заборону усиновлення українських дітей чужинцями". Цю тезу нещодавно підтвердив один із лідерів партії – нардеп Ігор Мірошниченко.

***

28 грудня 2012 року Владімір Путін підписав прийнятий Держдумою сумнозвісний "закон Діми Яковлєва", який забороняє всиновлення громадянами США російських дітей-сиріт. Офіційна кремлівська пропаганда подає його як асиметричний контрхід на прийняття Конгресом США "Акту Магнітського" про арешт рахунків та заборону в'їзду чиновникам-корупціонерам, які причетні до вбивства молодого юриста Серґєя Магнітського; останній розкрив кримінальні схеми співробітників МВС та інших службовців на багато мільярдів рублів. Дітьми розплатилися за корупціонерів…

Абсурд наростав… Жириновський заявив, що всі діти Росії мріють жити в інтернатах. Депутат Держдуми Свєтлана Ґорячева вухо ріже: американці можуть використати сирот як "гарматне м'ясо" у війнах по всьому світу, усиновляють дітей для задоволення сексуальних утіх та для трансплантації органів. Найдальше від усіх пішов Патріарх РПЦ Кіріл (Гундяєв), який зобов'язав підлеглих виділити безкоштовні місця для сирітських дітей на кладовищах…

***

Іноземці, як в Україні, так і в Росії, усиновляють (в порівнянні з вітчизняними сім'ями) дітей старшого віку, часто з важкими недугами та особливими потребами (дітлахи із синдромом Дауна, важкими психічними та фізичними захворюваннями). Таких українські родини, як правило, не беруть.

Негласна статистика щодо сиріт у дитячих будинках, особливо в Росії, страшна: багато дітей вже в ранньому віці стають наркоманами, злочинцями, по декілька разів піддаються сексуальному насильству, спиваються і деградують із самого малечку, гниючи у брудних пелюшках. Не забирайте у них шанс вирватися з цього пекла. Дайте їх маму, навіть якщо вона американська.

Роман Семко

P.S. Я поважаю партію "Свободу", але щоб залишитися гідною силою в очах народу, полиште дітей у спокої, беріться краще за того трутня, що сидить на золотому унітазі.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Павло Кухта Керівник з політичних питань Київської школи економіки
Вадим Денисенко Виконавчий директор UIF
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України