підрахуйство

П'ять днів рахують-не порахують папірці в одномандатному окрузі №11 у Вінницькій області. Станом на 02.11.2012 10:33:43, порахували лише 82.72% бюлетенів.

Змагаються "бютівка" та по сумісництву дитячий лікар Наталія Солейко та екс-губернатор області Олександр Домбровський. Солейко перемагає Домбровського то на250, то на 300, то на 750 голосів. Ніс у ніс кандидати йдуть від понеділка. Округ включає частину міста Вінниці та Вінницького району.

Чи дорахують голоси до вихідних - важко сказать. Голова комісія непритомніє, її заступник вже в лікарні, а то якісь "молодики" вриваються на дільницю, пускають сльозогінний газ, хтось вимикає світло.

Пан Домбровський впевнений, що вибори фальсифікують, адже він просто не може програти. Домігся свого - бюлетні перераховують, протоколи перевіряють.

Звісно, Домбровського на окрузі знають всі, від малого до великого. Кандидат обіцяв підняти економіку, зробити владу професійною, на останок заспівав із вінницьким гуртом "Тік" "Все буде окей!". А воно якось та й не так трохи склалося.

http://youtu.be/5mlkE8yp1yA

Лікарка з добрими очима Наталя Солейко - теж непроста фігура. Вона кандидат від "Батьківщини", за яку на Вінниччині голосує завжди більшість. Сказати, що опозиція в області щось робить справді корисне, язик не повертається. Їхній успіх - результат по інерції.

Таких проблем не виникало чомусь в Донеччині, Дніпропетровщині, Луганщині, Харківщина, Херсонщині... Там порахували свої папірці вп'ятеро швидше. Що це: законність та прозорість в цих областях чи менша конкуренція?

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

11

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"