Нестерпна свобода
(хтось може вважає це примітивом..але якщо хоч одна людина задумається..то вже не дарма це було написано) Історія про хлопця,який прагнув свободи. Та в своєму прагненні він втратив головне -…. Він переміг. Він отримав честь потиснути руку свободі. Та не врахував єдиного . Вона вирішила не відпускати свого нового знайомого. Кайдани стали їй в пригоді. Те ,до чого він так праг – стало його в'язницею . А поруч нікого. Тотальна свобода. Тепер він має право робити все ,що заманеться . Лише у нових рамках – за гратами . Ніхто йому не вказує як жити, зате оманлива свобода завжди поруч. Вона навідується до нього кожен день –у вбранні цербера. Впав. Хапається за підлогу наче за останнє. Щось шепочуть його бліді вуста , та лише він їх не чує. Намагається відновити в пам'яті тих ,хто як колись здавалося ПОЛОНИВ СВОЄЮ ЛЮБОВ'Ю. Їх турбота була для нього тортурами . А вони лише хотіли бути поруч. Бажав свободи . Та тільки зараз ця свобода 2х2 вже не тішить. Віддав би все , щоб стояти на рідній землі поруч з волоцюжками ,які так віддано любили. Не тієї свободи прагнув, не тою мрією жив. Та лише розуміння цього приходить досить пізно. Сьогодні поруч з ним нові друзі: Надія і Відчай. Вони поки єдині, в кого є сили бути поруч . Та я впевнена в одному , що це не кінець . Ті маленькі волоцюжки ,які жертвували заради нього тоді, пожертвують й сьогодні . Вони зроблять все ,щоб визволити його - бо вони любили. А любов - це єдине, що здатне протистояти полону. Навіть якщо цей полон і є свобода.









