Четвер, 20 листопада 2008 16:45

Тіпі жила серед диких звірів

  Тіпі їздила верхи на страусі, сиділа на спині в слона та бігала з молодим леопардом
Тіпі їздила верхи на страусі, сиділа на спині в слона та бігала з молодим леопардом

Донька французьких фотографів 18-річна Тіпі перші десять років прожила серед дикої природи та африканських звірів. Дівчинка народилася, коли її батьки подорожували країною Намібія, що на південному заході Чорного континенту. Французи вирішили не повертатися до Європи. Вони продовжили пошуки унікальних кадрів із малою дитиною на руках.

Тіпі почала гратися з дикими звірами, як тільки навчилася ходити. Вона їздила верхи на страусі, сиділа на спині в слона, бігала з молодим леопардом. Одного разу страус вкусив дівчинку за носа. Іншого разу павіан через заздрощі видрав із голови Тіпі пасмо волосся. Усі ці моменти батьки фіксували на фотокамеру. Нещодавно вони видали фотоальбом "Тіпі: Моя книга про Африку".

Нині Тіпі навчається кіномистецтва у французькій Сорбонні. Вважає себе африканкою.

— Вона хоче отримати громадянство Намібії або стати послом Франції у цій країні. Її історія схожа на історію Мауглі. Тільки це не вигадка, а справжнє життя, — каже мати дівчини.

Зараз ви читаєте новину «Тіпі жила серед диких звірів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода