Ексклюзиви
понеділок, 25 вересня 2006 16:47

Росіянка в 12 років народила другого сина

Першу дитину Баштаня Горбуненко народила рік тому, коли їй було 11. Хлопчика назвала Дімою. Молода мама казала, що наступна дитина з"явиться не скоро, мовляв, спочатку потрібно про цю подбати. Та минулого тижня в Діми, якого всі називають Мітьою, народився брат Ваня.

— Випадково так вийшло, але що зробиш — довелося народжувати, — каже дівчина. — Та й першому синові було самому сумно.

12-річна Баштаня з 21-річним чоловіком Михайлом живе в селищі Комсомольський Волгоградської області Росії. На весь населений пункт, де проживають не більш як півтори тисячі осіб, це — єдина циганська сім"я. У невеличкому глиняному будинку мешкають тринадцять людей: Баштаня з чоловіком і двома синами, її батьки з трьома дітьми, бабуся і троє родичів чоловіка. У Комсомольському їх усі знають, бо вони пасуть худобу.

Баштаня з Мішою познайомилися на дискотеці, пили пиво і джин-тонік. Першу ніч надовго відкладати не стали. Коли дівчина завагітніла, Михайло одразу погодився одружитися. Але й не підозрював, що Баштаня така молода — вона виглядає значно старшою.

Скромне весілля влаштували після народження дитини. Із того часу вони живуть як подружжя, але розписатися не можуть через вік дівчини. Прізвище в обох  виявилося однакове.

Другий хлопчик, як і перший, народився здоровим. Важить 3 кг 200 г і має 53 см зросту. Пологи пройшли легко. Мати радіє поповненню в сім"ї і каже, що готова народжувати ще. Жаліється лише на те, що немає візка — малих важко носити на руках.

— Ми з Мішою всіх на ноги поставимо: одягнемо, нагодуємо, навчимо біля корови поратися, — розповідає Баштаня. — Тільки з навчанням не допоможемо. Я сама ні писати, ні читати не вмію. Та головне в житті — здоров"я і діти. І те й інше у мене є.

Зараз ви читаєте новину «Росіянка в 12 років народила другого сина». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути